Усі розділи
Каталог сайтів України. » Cтудія дизайну інтер’єру MAKHNO
Cтудія дизайну інтер’єру MAKHNO
ITunes

Cтудія дизайну інтер’єру MAKHNO

0 голосів
03.11.2023
16
0

Дизайн студія надає послуги: проєктування архітектурних проєктів на будь-який вибір, дизайн інтер’єра будинків та квартир, комплектація та супровід на всіх етапах ремонту чи будівництва, а також виготовляє авторські дизайнерські керамічні предмети інтер’єру.

Студія MAKHNO — провідна українська студія дизайну інтер’єру, архітектури та кераміки.


Заснована в Києві у 2003 році архітектором, дизайнером та керамістом Сергієм Махном, компанія стала найвпливовішим послом української культури та дизайну у світі, здобувши титул Best of the best від Red Dot Design Award та численні світові нагороди, входить до переліку Forbes.

В арсеналі студії 600 унікальних проєктів у 25 країнах, понад 1000 публікацій у світовій пресі та десяток філіалів дизайн столицях планети.


Медіа про Cтудія дизайну інтер’єру MAKHNO
Скріншот шапки Відеоогляд сайту
Поділитись у Фейсбуці Поділитись у Твітеріі Поділитись у Телеграмі
Коментарі (0)
Відповіть на привітання "Слава Україні!"

Тут ви знайдете найкрасивіші і сучасні сайти Уанету. В нашому каталозі представлені українські красиві та сучасні сайти що стосуються життя в Україні її минулого та майбутнього.

Пам'ятайте, що жоден каталог сайтів не дасть хороших результатів, якщо Ви будете заповнювати інформацію та опис "наосліп". Вписуйте ключові слова і фрази на основі написаного тексту - тільки в цьому випадку варто розраховувати на хороший результат від просування сайту каталогами.