Торти на замовлення!

Жодне свято сьогодні не обходиться без торта. Це вершина застілля, яка завершує банкет і завжди викликає бурю емоцій у гостей. Для значущих святкових заходів завжди роблять тематичні торти на замовлення, які відображають святковий привід і ефектно вінчають торжество. При організації будь-якого святкового заходу обов'язково слід відповідально підійти до замовлення такого кондитерського виробу. Звернутися слід в перевірену копання, таку як кондитерська «Солодка ідея», де можна замовити торт на: весілля; день народження; корпоратив; будь-який календарний свято; ювілей; романтичй вечір; зустріч однокласників чи іншої святковий привід.

Саме по торту гості судять про те, наскільки вдався свято. Найкраще запам'ятовується саме цей ключовий десерт, який подається присутніх в урочистій обстановці.

√ Більше 15 видів різних начинок на вибір: фруктова, йогуртова, шоколадна, сирна, карамельно-бананова і т.д.

Виготовимо капкейки, кейк попси, тістечка та інші кондитерські вироби як з класичним, так і індивідуальним дизайном.
Подробнее

Реставрація ванн - кращий спосіб заощадити на покупці нової ванни.

Емалеві покриття чавунної ванни при дбайливої експлуатації, як обіцяють виробники, може прослужити від 10 до 30 років. Але на практиці це не завжди так. Згодом будь-яке покриття темніє, на ньому з'являються відколи й тріщини, які псують зовнішній вигляд.
Реставрація ванн може виправити це становище. Тим більше в тому випадку, якщо загальний ремонт чавунної ванни не потрібно. При необхідності повернути гладкість покриття можна шляхом відновлення емалі ванн.Подробнее

Машинна штукатурка Львів - стелі та стін

Сучасна штукатурка - це якість і швидкість
З кожним роком – звичайну штукатурку руками з ринку витісняє механізовані комплекси, які за кілька днів роблять те що бригада робила за тиждень. Ціна такої автоматичної послуги, сьогодні вже дешевше ручний, а точність вирівнювання стін дає можливість підготувати з прямо під фарбування або шпалери.

Подробнее

Як вибрати грунтовку?

При самостійному ремонту багато хто починає думати над тим, яку ж ґрунтовку найкраще використовувати. Це важливе питання, тому що саме грунтовка відповідає за міцність і довговічність зчеплення шпаклівки з основою.

Подробнее

Фактурная штукатурка

В процессе проведения ремонта может оказать, что стены очень далеки от совершенства. Они могут быть просто не ровными. Как же поступить в этом случае. Как правильно выровнять стены? Чаще всего для этого используется штукатурка. Штукатурка может иметь несколько видов. Первый вид штукатурки, который находится вне конкуренции – венецианская штукатурка. С помощью этого вида штукатурки можно создать просто королевский и уникальный вид помещения. Венецианская штукатурка превращает любое помещение во что-то нереально красивое.

Подробнее

Декоративна штукатурка

Ми всі намагаємося оточувати себе красивими речами, намагаємося створити гарний інтер'єр, застосовуємо різні методи декорування. Дуже важливим елементом інтер'єру є стіни, і їх обробка сильно впливає на загальну картину приміщення. Прекрасним способом зробити неповторний дизайн стане декоративна штукатурка стін, яка додасть кімнаті оригінальність і солідність. Також декоративна штукатурка може бути використання для обробки стелі, таким чином можна прикрашати опори, колони та інше.

Подробнее

Механізована штукатурка

Розвиток технічного прогресу, звичайно ж, не обійшло стороною будівельну галузь, завдяки чому багато роботи, які раніше можна було виконати вручну, сьогодні виробляються за допомогою сучасного обладнання. Серед інших нововведень, на особливу увагу заслуговує якісна штукатурка стін, яка виконується за допомогою сучасного обладнання.

Подробнее