Як вибрати грунтовку?

При самостійному ремонту багато хто починає думати над тим, яку ж ґрунтовку найкраще використовувати. Це важливе питання, тому що саме грунтовка відповідає за міцність і довговічність зчеплення шпаклівки з основою.

Подробнее

Фактурная штукатурка

В процессе проведения ремонта может оказать, что стены очень далеки от совершенства. Они могут быть просто не ровными. Как же поступить в этом случае. Как правильно выровнять стены? Чаще всего для этого используется штукатурка. Штукатурка может иметь несколько видов. Первый вид штукатурки, который находится вне конкуренции – венецианская штукатурка. С помощью этого вида штукатурки можно создать просто королевский и уникальный вид помещения. Венецианская штукатурка превращает любое помещение во что-то нереально красивое.

Подробнее

Декоративна штукатурка

Ми всі намагаємося оточувати себе красивими речами, намагаємося створити гарний інтер'єр, застосовуємо різні методи декорування. Дуже важливим елементом інтер'єру є стіни, і їх обробка сильно впливає на загальну картину приміщення. Прекрасним способом зробити неповторний дизайн стане декоративна штукатурка стін, яка додасть кімнаті оригінальність і солідність. Також декоративна штукатурка може бути використання для обробки стелі, таким чином можна прикрашати опори, колони та інше.

Подробнее

Механізована штукатурка

Розвиток технічного прогресу, звичайно ж, не обійшло стороною будівельну галузь, завдяки чому багато роботи, які раніше можна було виконати вручну, сьогодні виробляються за допомогою сучасного обладнання. Серед інших нововведень, на особливу увагу заслуговує якісна штукатурка стін, яка виконується за допомогою сучасного обладнання.

Подробнее

Оформлення фасаду

Оформлення фасаду будь-якої будівлі вирішує, як мінімум, два завдання, це захист несучих стін від згубного прояви навколишнього середовища, і збільшення рівня його естетичної привабливості. Одним з обов'язкових етапів будівництва індивідуальної житлової нерухомості є обробка будинку з боку фасаду, і з боку інтер'єру. Сьогодні ми поміркуємо на тему фасадної обробки.

Подробнее

Сковорідка з диску - купити для пікніка

Ідея виготовлення сковорідки з диска борони не нова. Це пристосування допоможе приготувати вам неймовірну кількість смачних страв на пікніку або, наприклад, на дачі. Виготовляється така сковорода з диска борони, яка застосовується в сільгосптехніки.

Подробнее

Фарбування ванн

ПІДГОТОВКА ДО РЕСТАВРАЦІЇ ВАННИ

1. Перед реставрацією ванни необхідно прибрати все, що може випадково впасти на поверхню (мило, шампуні, косметика, зубна паста, щітки тощо), щоб уникнути пошкодження покриття до того, як відбудеться повне затвердіння акрилу

2. Якщо у ванній кімнаті стоять тумби або пральна машина, по можливості відсунути їх на 1 см від краю ванни.

3. В період твердіння на акрилове покриття не повинна потрапляти вода, тому необхідно усунути протікання води з крана, якщо він протікає.

4. Майстер буде Вам вдячний, якщо Ви знайдете кілька ганчірок і газет для виконання робіт. Бажаємо успіхів!

Подробнее

Рідкі цвяхи

Напевно, багато хто не пам'ятають ті, не дуже давні часи, коли людство не знало, що таке «рідкі цвяхи», але, швидше за все, люди незабаром забудуть, що таке - цвяхи залізні.

Це трапилося в далекій Америці, в 1962 році. Компанія Macco почала виробництво спеціального клею у картриджах для різних будівельних робіт. А в 1968 році був створений бренд - Liquid Nails, що перекладається як: «рідкі цвяхи». У Росії ця продукція з'явилася лише в 90-е роки 20 століття. І з тих пір, така зручна і незамінна річ, як клей «рідкі цвяхи», міцно тримає позицію вдалою альтернативи звичайним цвяхам.

Подробнее