Усі розділи
Каталог сайтів України. » Вартість розміщення в каталозі
Вартість розміщення в каталозі

💛💙Каталог Українських сайтів зобов'язаний зібрати та відфільтрувати якісний вміст і додавати до каталогу тільки якісні веб-сайти, які були б корисні та цікаві для користувачів з України. Таким чином відвідувачі могли більш ефективно знайти продукти, послуги, новини та інформацію, яка їм потрібна. Надавати можливість користувачам залишати відгуки, оцінювати та коментувати сайти, щоб іншим було легше прийняти рішення про відвідування веб-ресурсу. 

💰 Вартість стандартного розміщення в каталозі:  350грн.

🤝 Порядок розміщення сайту в каталозі: 
1. Ви присилаєте заявку (вказуйте обов'язково зворотній контакт) на:

2. Чекаєте відповіді 1-2 дні.
3. Після розміщення сайту в Каталозі ukr-site.org.ua Ви маєте провести оплату на карту ПриватБанку або Paypal

4. 🚨 У разі відсутності оплати протягом 3 днів - буде забрано активне гіперпосилання 🚧 на Ваш сайт!

Інші платні пропозиції для розміщення на сайті ukr-site.org.ua: 

 1. Рекламні банери.  + 100грн. на 7 днів, + 200грн. на 14 днів. На сайті запускаються рекламні банери із силкою на Вашу сторінку в каталозі, що дає Гуглу швидше та краще її проіндексувати.
 2. Партнерські посилання. Перелік сайтів на яких Ви можете додатково розмістити посилання на свій сайт, щоб збільшити трафік та силочну масу:
  k-p.net.ua -                           2500грн.-5000грн.
  kozaku.in.ua -                        1500грн.
  snu.in.ua -                              1000грн.
  kampot.org.ua -                      500грн.
  seo-meta.top -                        250грн.
 3. Спонсорські статті. Такж в розділі "ЧТИВО" або Форум можна публікувати статті на тематику Вашого сайту. Це може бути корисно для бренду, який хоче привернути увагу до свого продукту або послуги. Якщо Ви надаєте статтю - +50грн, з написанням статті + 200грн.

  👉Залежно від тематики сайту та його аудиторії, можуть бути запропоновані інші платні умови для розміщення на сайті.


Тут ви знайдете найкрасивіші і сучасні сайти Уанету. В нашому каталозі представлені українські красиві та сучасні сайти що стосуються життя в Україні її минулого та майбутнього.

Пам'ятайте, що жоден каталог сайтів не дасть хороших результатів, якщо Ви будете заповнювати інформацію та опис "наосліп". Вписуйте ключові слова і фрази на основі написаного тексту - тільки в цьому випадку варто розраховувати на хороший результат від просування сайту каталогами.