Додати сайт
Білий каталог » Бізнес » Ресторани » Ресторан "Три Ставки"

Ресторан "Три Ставки"

Проведення такого важливого заходу як святкування 1 року в умовах ресторану - це так просто! Позбавити Вас від готування, прибирання і зустрічі гостей допоможе професійна організація дня народження в кафе. А ще, Три ставки, це прекрасне місце, де кожен почуватиметься затишно як вдома. Проведення дня народження в ресторані - це ідеальний варіант. Мама буде свіжою і відпочвшою, гостей розважатиме професійний ведучий, а за столом стежитимуть офіціанти. Вам не доведеться турбуватися ні за музику, ні за посуд.
Candy bar - тренд нинішнього часу, що прийшов до нас з Європи, в перекладі з англійської мови означає "солодкий стіл". Вперше солодкі столи були призначені для святкування пишних весільних урочистостей.

Кенді бар - це окрема зона на заході, один із видів фуршету, в якій представлені різні види десертів на будь-який смак. Він прикрасить весільне торжество, корпоративну та стилізовану вечірку. А на дитячому святі солодкийстіл призведе в захват дівчаток і хлопчиків..

Господарям торжества не доведеться витрачати час і сили на приготування страв, сервірування столів і стежити за тим, щоб тарілки і келихи гостей не порожніли. Фуршет створений, щоб ви проводили час так, як хочеться: спілкуйтеся, веселіться, танцюйте або ведіть переговори. З нашим рестораном виїзного обслуговування банкет, фуршет або коктейль-паті пройдуть на вищому рівні.

Замовити фуршет в Кам'янці-Подільському легко, ми уточнимо деталі фуршетного столу, узгодимо дату.

: 13-11-2018, 00:29
: 1 132
Контактна особа: admin

Сімейний ресторан в місті Кам'янець-Подільський на корпоративні заходи, дитячий день народження, весілля та ювілеї.

Схожі сайти