Усі розділи
Каталог сайтів України. » Бізнес » Виробництво в Україні » Гідрофільтри на мангали. Україна
Гідрофільтри на мангали. Україна
ITunes

Гідрофільтри на мангали. Україна

0 голосів
07.08.2023
15
0

Гідрофільтри для мангалу застосовують у закладах громадського харчування з метою приготування їжі на вугіллі або відкритому вогні. За допомогою гідрофільтра проводиться підготовка, що відводиться від місць приготування їжі, повітря з метою його подальшого безпечного транспортування транзитними повітроводами систем витяжної вентиляції.

Застосування гідрофільтра для мангалу є найефективнішим інструментом первинного (грубого) очищення повітря від сажі, гасіння іскор, зниження концентрації жиру та диму в потоці витяжного повітря.


Подібні агрегати, як правило, монтуються поза робочою зоною, наприклад у підсобному приміщенні. Таким чином, завдяки моноблочній конструкції, сервісний доступ до компонентів гідрофільтру виносного типу забезпечується без попадання технічного персоналу в зону гарячих цехів або обідніх залів.

Медіа про Гідрофільтри на мангали. Україна
Скріншот шапки Відеоогляд сайту
Поділитись у Фейсбуці Поділитись у Твітеріі Поділитись у Телеграмі
Коментарі (0)
Відповіть на привітання "Слава Україні!"

Тут ви знайдете найкрасивіші і сучасні сайти Уанету. В нашому каталозі представлені українські красиві та сучасні сайти що стосуються життя в Україні її минулого та майбутнього.

Пам'ятайте, що жоден каталог сайтів не дасть хороших результатів, якщо Ви будете заповнювати інформацію та опис "наосліп". Вписуйте ключові слова і фрази на основі написаного тексту - тільки в цьому випадку варто розраховувати на хороший результат від просування сайту каталогами.