Усі розділи
Білий каталог сайтів України » Персональні блоги » Індивідуальні екскурсії в Кам'янці-Подільському
Індивідуальні екскурсії в Кам'янці-Подільському
ITunes

Індивідуальні екскурсії в Кам'янці-Подільському

0 голосів
24.03.2021
561
0

Відвідайте Кам'янець-Подільський, пройдіться його вузькими стародавніми вулицями, помилуйтеся архітектурою, відчуєте велич давніх століть і ви назавжди полюбите це красиве місто.

Кам'янець-Подільський-місто на річці Смотрич відоме з історичних записів II століття н. е. географа Клавдія Птоломея, який писав, що Кам'янець був давнім містом Клепідава (Петридава) - місто на скелі. Але заселення цих земель відбулося раніше. Трипільці оселилися тут у IV-III тисячоліттях до н.
У II-X століттях Слов'янські племена черняхівської культури (залишки були знайдені в декількох місцях) і тиверці також проживали на території міста.

Медіа про Індивідуальні екскурсії в Кам'янці-Подільському
Скріншот шапки Відеоогляд сайту
Поділитись у Фейсбуці Поділитись у Твітеріі Поділитись у Телеграмі
Коментарі (0)
Відповіть на привітання "Слава Україні!"

Тут ви знайдете найкрасивіші і сучасні сайти Уанету. В нашому каталозі представлені українські красиві та сучасні сайти що стосуються життя в Україні її минулого та майбутнього.

Пам'ятайте, що жоден каталог сайтів не дасть хороших результатів, якщо Ви будете заповнювати інформацію та опис "наосліп". Вписуйте ключові слова і фрази на основі написаного тексту - тільки в цьому випадку варто розраховувати на хороший результат від просування сайту каталогами.