Усі розділи
Білий каталог сайтів України » Будівництво » Ремонт » Реставрація ванн - Нова ванна
Реставрація ванн - Нова ванна
ITunes

Реставрація ванн - Нова ванна

0 голосів
21.03.2017
1 698
0

Якщо Ви хочете забути про регулярне чищення ванни, яке не дає бажаного результату. Перестаньте дивитися на свою пожовклу, шорстку ванну. Не турбуйтеся з приводу того, що доведеться ламати стіни, з подальшими витратами на ремонт ванної кімнати.
Рішення Є - РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ! Яка проводиться на дому, без ушкодження стін, плитки і ремонту.

Сучасна технологія реставрації ванн на дому. Такий же спосіб покриття, використовується при виробництві ванн, тепер завдяки сучасним матеріалам таку процедуру можна зробити прямо у Вашій ванні.

Отреставрированую наливну ванну просто мити, вона радує око своїм глянцем, а коштує в рази дешевше, ніж нова ванна.

Термін служби наливної ванни майже такий же, як у нової - 10-15 років, а зовнішній вигляд, гладкість та міцність покриття вобще не відрізняються.

Медіа про Реставрація ванн - Нова ванна
Скріншот шапки Відеоогляд сайту
Поділитись у Фейсбуці Поділитись у Твітеріі Поділитись у Телеграмі
Коментарі (0)
Відповіть на привітання "Слава Україні!"

Тут ви знайдете найкрасивіші і сучасні сайти Уанету. В нашому каталозі представлені українські красиві та сучасні сайти що стосуються життя в Україні її минулого та майбутнього.

Пам'ятайте, що жоден каталог сайтів не дасть хороших результатів, якщо Ви будете заповнювати інформацію та опис "наосліп". Вписуйте ключові слова і фрази на основі написаного тексту - тільки в цьому випадку варто розраховувати на хороший результат від просування сайту каталогами.