Усі розділи
Сайт про минуле України
ITunes

Сайт про минуле України

0 голосів
28.06.2023
5
0

Мультимедійна онлайн-платформа про минуле та сучасне України

Сайт https://localhistory.org.ua/ є веб-платформою, присвяченою місцевій історії України. Цей сайт створений з метою збереження, дослідження та популяризації історичної спадщини різних регіонів України.


Основні розділи та функції сайту:

Архіви: Сайт надає доступ до електронних архівних матеріалів, що містять документи, фотографії, карти та інші джерела історичної інформації. Користувачі можуть переглядати ці матеріали, а також шукати конкретні документи за регіонами, часом, темою тощо.
Дослідження: Сайт пропонує можливості для проведення досліджень з місцевої історії. Користувачі можуть створювати власні дослідження, ділитися знаннями та обговорювати свої відкриття з іншими учасниками спільноти.
Енциклопедія: На сайті присутня розділова енциклопедія, де представлена інформація про різні історичні події, місця, персоналії та інші аспекти місцевої історії. Це дозволяє користувачам отримувати зведену інформацію про різні аспекти історії України.
Форум: Спільнота сайту включає форум, де користувачі можуть обговорювати теми, пов'язані з місцевою історією, обмінюватися думками, досвідом та задавати запитання один одному.
Події: Сайт інформує про різні події, конференції, семінари та інші заходи, пов'язані з місцевою історією. Це надає можливість користувачам брати участь у заходах та обмінюватися знаннями зі спеціалістами в цій галузі.

Медіа про Сайт про минуле України
Скріншот шапки Відеоогляд сайту
Поділитись у Фейсбуці Поділитись у Твітеріі Поділитись у Телеграмі
Схожі сайти:
Коментарі (0)
Відповіть на привітання "Слава Україні!"

Тут ви знайдете найкрасивіші і сучасні сайти Уанету. В нашому каталозі представлені українські красиві та сучасні сайти що стосуються життя в Україні її минулого та майбутнього.

Пам'ятайте, що жоден каталог сайтів не дасть хороших результатів, якщо Ви будете заповнювати інформацію та опис "наосліп". Вписуйте ключові слова і фрази на основі написаного тексту - тільки в цьому випадку варто розраховувати на хороший результат від просування сайту каталогами.