Усі розділи
Каталог сайтів України. » Інформаційні сайти » Новинні сайти » Сайт новин Запоріжжя та області
Сайт новин Запоріжжя та області
ITunes

Сайт новин Запоріжжя та області

  • Попав в каталог: 2023
  • Ahrefs силок: 96
  • Ahrefs рейтинг: 19
  • Сайт: https://zptown.zp.ua/
4 голоса
29.12.2023
17
1

Сайт новин Запоріжжя та області ZpTown публікує звіти про місцеві події, фестивалі, концерти, спортивні заходи, на жаль, про війну в Запоріжжі, на території області та в Україні.

Розміщуються економічні новини, розвиток підприємництва. Висвітлюються події у запорізьких освітніх закладах. Розглядаються питання розвитку транспортної інфраструктури, будівництва та реконструкція доріг, мостів, громадських будівель. Зачіпаються теми криміналу, подій, екології, проекти щодо покращення регіонального середовища та ще багато цікавого.

Медіа про Сайт новин Запоріжжя та області
Скріншот шапки Відеоогляд сайту
Поділитись у Фейсбуці Поділитись у Твітеріі Поділитись у Телеграмі
Схожі сайти:
Коментарі (1)
Відповіть на привітання "Слава Україні!"
Лідія
Лідія 9 червня 2024 17:30
Особливо подобається розрахунок втрат російської армії (жива сила, бронетехніка, артилерія) з конкретною датою повного знищення

Тут ви знайдете найкрасивіші і сучасні сайти Уанету. В нашому каталозі представлені українські красиві та сучасні сайти що стосуються життя в Україні її минулого та майбутнього.

Пам'ятайте, що жоден каталог сайтів не дасть хороших результатів, якщо Ви будете заповнювати інформацію та опис "наосліп". Вписуйте ключові слова і фрази на основі написаного тексту - тільки в цьому випадку варто розраховувати на хороший результат від просування сайту каталогами.