Усі розділи
Каталог сайтів України. » Інтернет » Хостинг » Hostinger - надійні послуги хостингу
Hostinger - надійні послуги хостингу
ITunes

Hostinger - надійні послуги хостингу

  • Попав в каталог: 2024
  • Сайт:
0 голосів
12.03.2024
3
0

Hostinger - це великий і визнаний хостинг-провайдер, який пропонує Хостинг Сайтів, Конструктор Сайтів ШІ та Домени

 Усі тарифи включають SSL-сертифікати, а всі сервери мають розширений модуль безпеки для захисту ваших даних. 

Завдяки захисту від DDoS, автоматичним оновленням та резервному копіюванню, ви можете бути впевнені, що ваш сайт захищено.

 👉 Сайт хостинга:   https://www.hostinger.com.ua/

Результат тестування швидкості  сайту Hostinger у США – 143 мс. Це середній показник найбільшої швидкості у світі, що робить їх одним з наших хостів топ рівня A+! Збільште швидкість сайту з технологією сервера LiteSpeed.  Насолоджуйтеся оптимізованою роботою сайту з передовими рішеннями кешування.

Дата-центри Hostinger  знаходяться у всьому світі. Власникам тарифів спільного, хмарного та WordPress хостингу ми пропонуємо дата-центри у США, Великобританії, Франції, Індії, Сінгапурі, Бразилії, Литві та Нідерландах.

Медіа про Hostinger - надійні послуги хостингу
Скріншот шапки Відеоогляд сайту
Поділитись у Фейсбуці Поділитись у Твітеріі Поділитись у Телеграмі
Коментарі (0)
Відповіть на привітання "Слава Україні!"

Тут ви знайдете найкрасивіші і сучасні сайти Уанету. В нашому каталозі представлені українські красиві та сучасні сайти що стосуються життя в Україні її минулого та майбутнього.

Пам'ятайте, що жоден каталог сайтів не дасть хороших результатів, якщо Ви будете заповнювати інформацію та опис "наосліп". Вписуйте ключові слова і фрази на основі написаного тексту - тільки в цьому випадку варто розраховувати на хороший результат від просування сайту каталогами.