Усі розділи
Створення сайтів
ITunes

Створення сайтів

0 голосів
21.03.2017
1 789
0

Веб-студія "rullan"
Ми створюємо і просуваємо комерційні сайти та інтернет-магазини з 2010 року. За цей час реалізовано біля 50 проектів для малого і середнього бізнесу.

Розуміючи, що кожен замовник бажає отримати робочий сайт за прийнятною ціною, ми сфокусувалися на пошуку мінімальної вартості не на шкоду якості. І знайшли золоту середину - на даний момент вартість розробки сайту в нашій веб-студії починається з 5000 грн., при терміні запуску проекту у 18 робочих днів.

Ціни на створення сайтів під ключ
Чесна і зрозуміла ціна - це те, що ми вважаємо одним із своїх переваг. Ми оптимізували робочий процес так, щоб пропонувати послуги за мінімальною ціною при збереженні необхідної якості digital-розробки. Ми використовуємо тільки ті прийоми, які підвищують конверсію сайту і не збільшують собівартість. Встановлення зрозумілих цін і детальні кошториси на створення і просування сайтів - частина обраного підходу у відносинах з клієнтами.

Медіа про Створення сайтів
Скріншот шапки Відеоогляд сайту
Поділитись у Фейсбуці Поділитись у Твітеріі Поділитись у Телеграмі
Коментарі (0)
Відповіть на привітання "Слава Україні!"

Тут ви знайдете найкрасивіші і сучасні сайти Уанету. В нашому каталозі представлені українські красиві та сучасні сайти що стосуються життя в Україні її минулого та майбутнього.

Пам'ятайте, що жоден каталог сайтів не дасть хороших результатів, якщо Ви будете заповнювати інформацію та опис "наосліп". Вписуйте ключові слова і фрази на основі написаного тексту - тільки в цьому випадку варто розраховувати на хороший результат від просування сайту каталогами.