Усі розділи
Білий каталог сайтів України » Сайти про крипту, криптобіржі та криптобанки » Ф'ючерсна торгівля найнижчі комісії в Україні
Ф'ючерсна торгівля найнижчі комісії в Україні
ITunes

Ф'ючерсна торгівля найнижчі комісії в Україні

0 голосів
05.10.2023
16
0

Безстрокові ф'ючерси представляють собою угоди, що не обмежені жодними фіксованими датами чи цінами виконання. Цей тип контрактів також відрізняється від класичних ф'ючерсних угод завдяки механізму, який утримує ціни на ф'ючерсних ринках найближче до цін активів на ринку угод миттєвої поставки.

На даний момент, на біржі доступні безстрокові ф'ючерси, пов'язані з криптовалютою, зокрема, USDT ф'ючерси на біткоїн. У цьому контексті, USDT вказує на базову валюту, в якій здійснюються розрахунки, а приставка M показує наявність можливості угоди з використанням плеча.

Як саме працюють безстрокові ф'ючерси на криптовалюту? Механіка їхньої торгівлі схожа на маржинальну торгівлю на нашій біржі: учасники можуть відкривати позиції Long і Short, а також використовувати кредитне плече. Однак, основна відмінність полягає в тому, що комісія за користування позиченими коштами не сплачується біржі, а передається між користувачами. Ця комісія може бути як позитивною, так і негативною, в залежності від поточних умов ринку. Розрахунки проводяться що 8 годин для всіх активних позицій.

Медіа про Ф'ючерсна торгівля найнижчі комісії в Україні
Скріншот шапки Відеоогляд сайту
Поділитись у Фейсбуці Поділитись у Твітеріі Поділитись у Телеграмі
Схожі сайти:
Коментарі (0)
Відповіть на привітання "Слава Україні!"

Тут ви знайдете найкрасивіші і сучасні сайти Уанету. В нашому каталозі представлені українські красиві та сучасні сайти що стосуються життя в Україні її минулого та майбутнього.

Пам'ятайте, що жоден каталог сайтів не дасть хороших результатів, якщо Ви будете заповнювати інформацію та опис "наосліп". Вписуйте ключові слова і фрази на основі написаного тексту - тільки в цьому випадку варто розраховувати на хороший результат від просування сайту каталогами.