Додати сайт
» » » Майстерня одягу Ярини Жук

Майстерня одягу Ярини Жук

У кожному орнаменті ми намагаємось зберегти символіку та специфіку регіональних узорів, адже кожен символ - це як буква у алфавіті, зі своїм значенням. За допомогою цих букв ми пишемо свої вишивки. Наші замовники - різні за віком, фахом та статками люди, об'єднані любов'ю до українських традицій і бажанням одягнути оригінальний сучасний вишиваний одяг. І оскільки різні люди мають різні вподобання, ми постійно обновляємо наші моделі. Сподіваємось, ви знайдете у нас дещо на ваш смак. Завжди раді вашим коментарям і побажанням, які ви можете залишити на нашому блозі. Там же ви зможете дізнатись більше про нас.
«Модельєр Ярина Жук більше відома у Києві та Львові, хоч живе й працює у рідному Івано-Франківську. Родзинкою дизайнера є вишивка, зокрема прадавні писанкові візерунки (Ярина є випускницею факультету вишивки та моделювання ЛДКДУМ ім.Труша). Одяг від Ярини Жук завжди з натуральних тканин та вражає елегантною стриманістю. Це етно дуже деліктне, вишивка сприймається як вишукана прикраса і не відволікає уваги від чистоти лінії. ..»

: 9-11-2014, 20:00
: 1 190
Контактна особа: admin
http://www.yarynazhuk.com/

Майстерня одягу Ярини Жук - родинне підприємство (бізнес, чи то фірма по-сучасному). Всі наші вироби створені дизайнером і обов'язково прикрашені вишивкою, що також є авторською роботою.

Схожі сайти