Усі розділи
Каталог сайтів України. » Розваги » Відпочинок та туризм » Мережа туристичних агенцій Piligrim.ua
Мережа туристичних агенцій Piligrim.ua
ITunes

Мережа туристичних агенцій Piligrim.ua

2 голоса
20.11.2019
1 051
0

Перше онлайн-турагентство України. Компанія «Пілігрим», мережа українських туристичних агентств, що почала роботу в далекому 1999 році.

Ми працюємо на ринку туризму України з 1999 року і пропонуємо не тільки гарячі тури в Єгипет або Туреччину, але, насамперед, недорогий відпочинок, здатний задовольнити будь-який ваш запит. При цьому, основна наша мета - це оптимізація витрат на цей відпочинок без втрати його якості. Ми відкрили свій сайт в 1999 році, в той час це був 2-й туристичний сайт України. З тих пір сайт зазнав кілька етапів модернізації. В даний час доступна його 4-я версія. Основна відмінність цього варіанту від попередніх полягає в можливості справжнього онлайн бронювання з оплатою банківською картою.

Медіа про Мережа туристичних агенцій Piligrim.ua
Скріншот шапки Відеоогляд сайту
Поділитись у Фейсбуці Поділитись у Твітеріі Поділитись у Телеграмі
Коментарі (0)
Відповіть на привітання "Слава Україні!"

Тут ви знайдете найкрасивіші і сучасні сайти Уанету. В нашому каталозі представлені українські красиві та сучасні сайти що стосуються життя в Україні її минулого та майбутнього.

Пам'ятайте, що жоден каталог сайтів не дасть хороших результатів, якщо Ви будете заповнювати інформацію та опис "наосліп". Вписуйте ключові слова і фрази на основі написаного тексту - тільки в цьому випадку варто розраховувати на хороший результат від просування сайту каталогами.