Усі розділи
Каталог сайтів України. » Готелі України » Готель в Яремче «Ведмежа Гора»
Готель в Яремче «Ведмежа Гора»
ITunes

Готель в Яремче «Ведмежа Гора»

0 голосів
30.09.2019
1 025
0

Сайт сімейного відпочинкового комплексу в Яремче. Чудовий варіант для відпочинку з дітьми.

Сімейний відпочинковий комплекс «Ведмежа гора» в Яремче відомий своїм якісним сервісом та послугами європейського рівня. Команда нашого готелю в Карпатах створює атмосферу затишку та забезпечує гостям задоволення від кожної хвилини перебування. Наш відпочинковий комплекс в Карпатах складають затишні готелі, котеджі та шале. В кожному готельному номері (17 номерів), котеджному апартаменті (8 номерів) та шале (3 будиночки) передбачені усі необхідні зручності, включаючи захопливі гірські краєвиди та смачні сніданки від шеф-кухаря. Окрім того, влітку на вас чекає відпочинок на терасі з басейнами, зручні лежаки, дитячі водні гірки. А заплановані гарячі пропозиції не залишать вас байдужими.

Медіа про Готель в Яремче «Ведмежа Гора»
Скріншот шапки Відеоогляд сайту
Поділитись у Фейсбуці Поділитись у Твітеріі Поділитись у Телеграмі
Коментарі (0)
Відповіть на привітання "Слава Україні!"

Тут ви знайдете найкрасивіші і сучасні сайти Уанету. В нашому каталозі представлені українські красиві та сучасні сайти що стосуються життя в Україні її минулого та майбутнього.

Пам'ятайте, що жоден каталог сайтів не дасть хороших результатів, якщо Ви будете заповнювати інформацію та опис "наосліп". Вписуйте ключові слова і фрази на основі написаного тексту - тільки в цьому випадку варто розраховувати на хороший результат від просування сайту каталогами.