Усі розділи
Білий каталог сайтів України » Готелі України » Київський готель Shambala Wellness Club
Київський готель Shambala Wellness Club
ITunes

Київський готель Shambala Wellness Club

0 голосів
14.10.2022
686
0

Засновники Shambala Wellness Club, бажаючи створити найбільш гармонійне місце для оздоровлення, відпочинку та ментального розвитку людини, звернулися за допомогою до найдавнішої науки Васту Шастра (прабатько давньокитайської науки Фен-Шуй). Васту – це знання про те, як правильно спланувати та облаштувати простір відповідно до законів природи.

Плануючи побудувати заміський клуб, засновники Shambala насамперед задумалися про те, в якій стороні світу, відносно міста Києва, він буде розташований. І найкращим напрямком для цього став північний схід, де панує планета Юпітер. Добробут, оптимізм та здатність до самосвідомості – ось щедрі дари цієї доброзичливої планети небесного пантеону. Першоелемент Води, що переважає в цьому напрямку, сприяє накопиченню енергії, дає імпульс до очищення на фізичному та духовному рівнях.

Місце будівництва було вибрано на березі чистої та швидкоплинної річки Десни, яка відома своїми лікувальними властивостями та великим вмістом йоду. І в’їзд, і вхід в Shambala Wellness Club знаходяться зі східного боку, що, згідно з наукою Васту, є найкращим напрямком для входу енергії до приміщення. Велика кількість масивних вікон і відкритий простір у східному секторі території дає можливість променям сонця проникати в будівлю, даруючи радість і процвітання всім, хто в ній знаходиться.

Корпус будівлі має правильну прямокутну форму та ідеально зорієнтований щодо сторін світу, що забезпечує гармонійний перебіг енергій та сприятливий вплив планет на всі сектори простору. При будівництві комплексу були використані натуральні матеріали, які представляють першоелемент Землі. Спокій, умиротворення, впевненість у завтрашньому дні – такими настроями пронизаний простір, що має «міцне коріння».

Адреса готелю в Києві:

Київська область,

Броварский район,

с.Рожни, вул. Свободи, 67

Медіа про Київський готель Shambala Wellness Club
Скріншот шапки Відеоогляд сайту
Поділитись у Фейсбуці Поділитись у Твітеріі Поділитись у Телеграмі
Коментарі (0)
Відповіть на привітання "Слава Україні!"

Тут ви знайдете найкрасивіші і сучасні сайти Уанету. В нашому каталозі представлені українські красиві та сучасні сайти що стосуються життя в Україні її минулого та майбутнього.

Пам'ятайте, що жоден каталог сайтів не дасть хороших результатів, якщо Ви будете заповнювати інформацію та опис "наосліп". Вписуйте ключові слова і фрази на основі написаного тексту - тільки в цьому випадку варто розраховувати на хороший результат від просування сайту каталогами.