Усі розділи
Каталог сайтів України. » Політика » Сайт партії Слуга Народу
Сайт партії Слуга Народу
ITunes

Сайт партії Слуга Народу

0 голосів
15.05.2023
1
0

Політична партія створена під вибори президента Зеленського, яка асоціюється в люмпена з фільмом "Слуга Народу" та олігархом Коломойським.

"Слуга народу" - це політична партія, яка з'явилася на українській політичній арені в 2018 році. Головною її метою було проведення реформ та боротьба з корупцією. Вона стала однією з переможців виборів до Верховної Ради 2019 року та утворила уряд, який очолив Олексій Гончарук.

У партії "Слуга народу" багато молодих та незалежних політиків, які прийшли до політики після Майдану 2014 року. Партія стверджує, що її дії ґрунтуються на принципах демократії, правової держави та відкритості перед громадськістю.

За перший рік своєї роботи в парламенті партія "Слуга народу" здійснила ряд значних реформ. Зокрема, було прийнято закон про декомунізацію, а також закон про зміну системи виборів до Верховної Ради. Було створено державний банк з метою забезпечення стабільності на фінансовому ринку.

Проте партія "Слуга народу" не зійшла зі сходу політичної кризи в Україні. Низка скандалів, пов'язаних з корупцією та недбалістю, обернулися скороченням популярності партії серед населення. Після перших місцевих виборів у 2020 році "Слуга народу" почала втрачати позиції в обласних та міських радах.

Медіа про Сайт партії Слуга Народу
Скріншот шапки Відеоогляд сайту
Поділитись у Фейсбуці Поділитись у Твітеріі Поділитись у Телеграмі
Коментарі (0)
Відповіть на привітання "Слава Україні!"

Тут ви знайдете найкрасивіші і сучасні сайти Уанету. В нашому каталозі представлені українські красиві та сучасні сайти що стосуються життя в Україні її минулого та майбутнього.

Пам'ятайте, що жоден каталог сайтів не дасть хороших результатів, якщо Ви будете заповнювати інформацію та опис "наосліп". Вписуйте ключові слова і фрази на основі написаного тексту - тільки в цьому випадку варто розраховувати на хороший результат від просування сайту каталогами.