Усі розділи
Сайт партії 5.10
ITunes

Сайт партії 5.10

0 голосів
29.03.2017
2 194
0

Партія Балашова, який запропонував ідею податкового раю України, але так як він говорить правду про українських олігархів ті не хочуть спонсувати партію...

Громадський рух «5.10» - антибюрократичної революція. Це об'єднання свідомих українців, які хочуть реальних, кардинальних змін самої системи і розуміють, що для цього доведеться докласти чимало особистих зусиль, витратити свій час і гроші для втілення наших спільних цілей.

Основна стратегічна мета партії - закріплення в Конституції України мінімум на 50 років двох податків (5% з продажів і 10% соціального збору) при повному скасуванні всіх інших податків, митних зборів і поборів!

Партія "5.10" є новою політичною силою в Україні, заснованою у 2021 році.

Головною метою партії є боротьба з корупцією, зміна політичної системи та забезпечення розвитку економіки та інфраструктури в країні.

Партія "5.10" акцентує увагу на використанні сучасних технологій у політиці та забезпеченні прозорості в діяльності державних органів та посадовців. Вона також підтримує викорінення бідності та забезпечення вільного доступу до освіти та охорони здоров'я.

Партія "5.10" має відносно молодих лідерів та представляє нову хвилю в українській політиці. Вона активно залучає молодь та представників різних соціальних груп до своєї діяльності та підтримує громадські ініціативи та проекти.

Хоча партія "5.10" є новачком на політичній арені, вона вже здобула певну популярність серед українських виборців. Вона брала участь у місцевих виборах 2020 року та змогла отримати декілька місць у місцевих радах. Її програма та ідеї є відповіддю на запити суспільства щодо змін в політичній системі та економіці країни.

Медіа про Сайт партії 5.10
Скріншот шапки Відеоогляд сайту
Поділитись у Фейсбуці Поділитись у Твітеріі Поділитись у Телеграмі
Коментарі (0)
Відповіть на привітання "Слава Україні!"

Тут ви знайдете найкрасивіші і сучасні сайти Уанету. В нашому каталозі представлені українські красиві та сучасні сайти що стосуються життя в Україні її минулого та майбутнього.

Пам'ятайте, що жоден каталог сайтів не дасть хороших результатів, якщо Ви будете заповнювати інформацію та опис "наосліп". Вписуйте ключові слова і фрази на основі написаного тексту - тільки в цьому випадку варто розраховувати на хороший результат від просування сайту каталогами.