Усі розділи
Білий каталог сайтів України » Політика » Сайт партії Батьківщина
Сайт партії Батьківщина
ITunes

Сайт партії Батьківщина

0 голосів
15.05.2023
4
0

Партія Батьківщина заточена під Юлію Тимошенко, що вміло маніпулює між українскими олігархами та бідним прошарком населення України, видаючи з себе захисника нуждених і поборника олігархів.

"Батьківщина" є однією з провідних політичних партій в Україні. Вона була заснована у 1999 році та має консервативну ідеологію. Головною метою партії є забезпечення національної безпеки та розвитку України на основі принципів демократії та правової держави.

Партія "Батьківщина" активно підтримує євроатлантичні інтеграційні процеси, зокрема вступ України до Європейського Союзу та НАТО.

 Вона також підтримує збереження національної ідентичності та культурних цінностей.

Партія "Батьківщина" має широку базу підтримки серед українського населення, зокрема серед пенсіонерів та сільського населення. Вона активно бере участь у парламентських та місцевих виборах та має вплив на формування політичної агенди країни.

Одним з головних лідерів партії "Батьківщина" є Юлія Тимошенко - колишня прем'єр-міністр України. Вона є відомою фігурою в українській політиці та активно займається пропагандою ідей партії та забезпеченням її діяльності.

У своїй програмі партія "Батьківщина" наголошує на необхідності реформування судової системи та боротьбі з корупцією. Вона також підтримує введення соціальних гарантій для громадян та забезпечення розвитку освіти та охорони здоров'я в країні.


Медіа про Сайт партії Батьківщина
Скріншот шапки Відеоогляд сайту
Поділитись у Фейсбуці Поділитись у Твітеріі Поділитись у Телеграмі
Коментарі (0)
Відповіть на привітання "Слава Україні!"

Тут ви знайдете найкрасивіші і сучасні сайти Уанету. В нашому каталозі представлені українські красиві та сучасні сайти що стосуються життя в Україні її минулого та майбутнього.

Пам'ятайте, що жоден каталог сайтів не дасть хороших результатів, якщо Ви будете заповнювати інформацію та опис "наосліп". Вписуйте ключові слова і фрази на основі написаного тексту - тільки в цьому випадку варто розраховувати на хороший результат від просування сайту каталогами.