Декоративна штукатрка ціна та нанесення

Нанесення декоративної штукатурки відбувається у кілька етапів. У більшості випадків поверхню стін та/або стелі потрібно попередньо обробити ґрунтовкою, зробити підкладку, нанести основний матеріал (часто в кілька підходів) і т. д. У прайсі, де ми вказуємо ціну за 1м 2 , ви бачите підсумкову вартість усіх цих робіт, плюс в окремому стовпці - вартість матеріалів та ще - загальну суму (робота + матеріал). Отже, всі розцінки максимально прозорі.

Подробнее

SEO-просування сайту

SEO (search engine optimization) - це пошукова оптимізація. Під цим поняттям ховається комплексний розвиток сайту і його просування для підняття на одну з топових позицій у видачі пошукових систем. SEO-просування сайту можна визначити і по-іншому, а саме як канал для залучення на сайт трафіку і інструмент для впливу на пошукових роботів з метою досягти лідерства в пошуковій видачі.

SEO 

Виникає питання, чому настільки важливо бути саме у верхніх рядках видачі. Відповідь дає статистика пошукових систем по комерційним запитам, тобто за запитами, що відображає бажання користувачів що-небудь придбати. З усього обсягу трафіку 95% припадає на першу сторінку пошукової видачі, причому від 60% до 80% - на 1-3-й рядки. Будь-який бізнесмен буде радий залучити таку увагу до своєї компанії (бренду, товару), тому важливо докласти всіх зусиль для потрапляння в лідери пошукової видачі.

складові SEO

Подробнее

Виконання електромонтажних робіт в котеджах і будинках

В останні роки, спорудження котеджів з дерева набуває все більшої популярності. Цей пояснюється декількома факторами-вартість проведення будівельних робіт значно нижче, ніж при спорудженні цегляного будинку. Дерево-екологічно чистий матеріал, споруди з деревини "дихають", вбираючи в себе надлишок вологи, і віддаючи його в посушливий час. Та й опалювати такий будинок трохи легше і економічніше. Сьогодні важко собі уявити заміський будинок або дачу без електрики. Адже з його допомогою в житло приходить світло, тепло і комфорт.

Подробнее

Ремонтні роботи в Києві та області

Для проведення будь-яких ремонтних робіт в Києві та області необхідно виконання певних умов. Не є винятком і роботи по влаштуванню підлог, а також штукатурні, малярні та фарбувальні роботи автоматизованим способом.

Подробнее

Утеплення та штукатурка фасадів в Києві

Правильне утеплення фасадів полягає в надійності та енергоефективності. Від того, якої якості буде фасад, залежать ці та інші вимоги. Відповідно, для підвищення якості фасадів потрібно використовувати довговічні будівельні матеріали і нові технології. Наша компанія спеціалізується на професійному утепленні фасадів будівель. Робота виконується за доступними цінами і в максимально короткий термін. При утепленні будинку витрати замовника в порівнянні з отриманою вигодою залишаються мінімальними. Утеплення стін дозволяє знизити витрати на кондиціонування та опалення до 40%.

Подробнее

Стяжка підлоги Київ

Стяжка, тонкий міцний шар в багатошарових конструкціях будівель, призначений для сприйняття і передачі навантажень (наприклад, від знаходяться на покрівлях або підлогах людей, вантажів, обладнання) на нижележащий шар тепло - або звукоізоляції.Стяжкупріменяют при недостатній жорсткості нижележащего шару, для створення рівної поверхні, що забезпечує якісну укладку верхніх шарів, наприклад, гідроізоляції покрівлі або покриття підлоги (виписка з Великої Радянської Енциклопедії)

Подробнее

Стяжка підлоги в квартирі, стяжка підлоги в котеджі

При влаштуванні стяжки підлоги в квартирі або стяжки підлоги в котеджі дуже важливо застосовувати найбільш передові технології. Інженерні розрахунки та акустичні дослідження дали точну інформацію для пристрою найбільш якісних "плаваючих стяжок", а також встановили фактори, що впливають на придушення шумів.

Подробнее

Як зробити стяжку підлоги ідеально?

Сучасне будівництво не може обійтися без знань про те, як зробити стяжку підлоги якісно і швидко. Стяжка, мабуть, - єдина на сьогодні якісна основа для подальшого зведення підлоги. Будь-який тип підлогового покриття європейського рівня потребує міцної і абсолютно рівною базової поверхні.

Подробнее

Напівсуха цементно-піщана фібростяжка-секрет успіху!

Багато професіоналів в будівельній сфері шукають відповідь на питання: Як зробити стяжку підлоги ідеальною? Відповідь давно знайшли в Європі, де широко поширена напівсуха цементно-піщана стяжка з фіброю. Особливо вона популярна в Німеччині, традиційно лідируючої в таких сферах, як автопром, Виробництво обладнання, різних інструментів і пристосувань.

Подробнее