SEO-просування сайту

SEO (search engine optimization) - це пошукова оптимізація. Під цим поняттям ховається комплексний розвиток сайту і його просування для підняття на одну з топових позицій у видачі пошукових систем. SEO-просування сайту можна визначити і по-іншому, а саме як канал для залучення на сайт трафіку і інструмент для впливу на пошукових роботів з метою досягти лідерства в пошуковій видачі.

SEO 

Виникає питання, чому настільки важливо бути саме у верхніх рядках видачі. Відповідь дає статистика пошукових систем по комерційним запитам, тобто за запитами, що відображає бажання користувачів що-небудь придбати. З усього обсягу трафіку 95% припадає на першу сторінку пошукової видачі, причому від 60% до 80% - на 1-3-й рядки. Будь-який бізнесмен буде радий залучити таку увагу до своєї компанії (бренду, товару), тому важливо докласти всіх зусиль для потрапляння в лідери пошукової видачі.

складові SEO

Подробнее

Про анекдоти

Слово анекдот має грецьке походження – anekdotos означає «невидане, те, що не належить широкому розголосу». Перші анекдоти з’явилися ще в середині VІ століття у Візантії, завдяки праці Прокопія Кесарійського «Таємна історія», присвяченій розвінчанню панегіричних образів імператора Юстиніана і його дружини Феодори. Згодом анекдотами почали називати короткі оповідки про видатних (або й не дуже) історичних особистостей, різноманітні курйозні ситуації. Але, що було смішним тисячу, а то й сто років тому, сьогодні вже таким не видається, а часом потребує досить розлогого наукового коментаря.

Подробнее

WalQlike Квести в Кам'янці-Подільському

Любите подорожувати, але інколи здається, що ваші мандри більше схожі на марафон?)
Ви от знали, що у 2009 році один британець став унікальним рекордсменом, подолавши 10 марафонів поспіль усього впродовж 33 годин?! Це, звичайно, круто, але для спорту. А от коли мова йде про подорожі новими містами, тож нам так хочеться побачити все й одразу, дізнатися якомога більше, відчути дух міста..й при цьому не поспішати.

Подробнее

Детские стенки. Производство Киев

В производстве стенок для детей мы используем экологическо-чистые материалы – дерево, металл, пищевой пластик, среди тканей используются от джинсов до саржи и мешковины, нам нравится работать с сеткой и ременной лентой, кожей и фанерой.

Подробнее

Спортуголки для детей

Детский спортивный уголок нужно куплять для квартиры и игровых помещений, чтобы наши дети использовали гораздо больше энергии, развивали руки и плечевые мышцы улучшая двигательные навыки и координацию, которые станут залогом физического здоровья.

Подробнее

Виготовлення алюмінієвих човнів

Виробництво алюмінієвих човнів - одна з найбільш частих робіт, яку виконують фахівці  суднобудівного підприємства. Найчастіше, такі плавзасоби замовляють, щоб здавати в оренду для прогулянок або риболовлі на озерах або річках України. Крім того, суду такого типу нерідко купують і для себе. Такі човни можуть бути як веслових, так і моторними. Херсонське суднобудівне підприємство пропонує виготовлення алюмінієвих човнів на замовлення з будь-якими параметрами за низькими цінами.

Подробнее