Який він, розумний будинок?

Розумними можуть бути не тільки окремі речі, розумним може бути цілий будинок. Причому, не маленький, на 28 поверхів. Такий будинок споруджено в Москві. У ньому встановлено спеціальне енергозберігаюче обладнання, вбудовані інформаційні та телекомунікаційні мережі та системи. 

Подробнее

Гiрськолижний вiдпочинок. Карпати

Карпати - гори, другi по величині в Європі, після Альп. Вони займають третину території Румунії. Цілком природно, що в такій країні багато катаються на гірських лижах, виховують відомих лижників і приймають туристів для гірськолижного відпочинку. Відомі курорти - Синая, популярна через високу якість обслуговування та помірні ціни, Азуга, Предял -найвисокогірніший, з хорошими трасами, що використовуються для міжнародних змагань.

Подробнее

Як створили перший носій інформації

Перші обчислювальні пристрої зберігати інформацію на якомусь зовнішньому чи внутрішньому носії не могли.Тому людство почало працювати над їхньою розробкою.Так і появились перфоленти,прабатьки флешок , CD , DVD дисків та вінчестерів .Вона являла собою паперову смужку з пробитими дирочками.Була дуже не зручна і не надійна у використанні!Наприклад – одна сторінка друкованого тексту формату А4 зайняла б кілька десятків , а то і сотню метрів перфоленти.Але попри всі ці недоліки якраз цей папір справно працював «головним запам’ятовуючим пристроєм» в перших електронно-обчислювальних машинах на протязі кількох десятиліть.

Подробнее

Замок - такий потрібний винахід

Молодята, вішаючи замок на перила мосту, загадують найпотаємніші бажання, а самі замки символізують їхні міцні стосунки. Щоб стосунки ніколи не зруйнувались, сім̕я жила щасливо, замки замикають, а ключі викидають у воду. Така традиція сьогодні популярна, але мало хто знає, як все починалось…

Подробнее

Як вибрати кондиціонера?

Кондиціонери! Зі зростанням температури повітря це слово звучить все частіше. Як зробити правильний вибір?

Кондиціонери зараз дуже потрібні, попит на них зростає щодня. Сучасний ринок пропонує великий вибір кліматичної техніки. Існують різні види: промислові, побутові, канальні і т.д. з великою різноманітністю характеристик та додаткових функцій. Але як вибрати кондиціонер так, щоб він задовольняв усі вимоги та не переплатити?

Подробнее

АЮРВЕДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ НА ОСІНЬ

Яка доша переважає восени — питання не найочевидніше. Зазвичай фахівці з Аюрведе відносять осінь до домінування Вата-доші. Вата, як відомо, характеризується такими якостями, як сухість, легкість, легкість, прозорість, холод. Крім іншого, Вата завжди управляє завершенням циклів, коли відбувається в'янення, згасання та розпад.

Подробнее

ФЕНОМЕН ЖИТТЄВОЇ СИЛИ йоги

Життєва енергія – досі це таємниця за сімома печатками. Адже незважаючи на всі свої досягнення сучасна наука так і не може сказати, в чому полягає секрет життєвих процесів, адже з точки зору біохімії фрагмент живої тканини в тілі тварини та шматок свіжого м'яса під ножем кухаря мають абсолютно однаковий біологічний склад.

Подробнее

Заняття йогою

У вас бувало таке, що через місяць після повернення з відпустки ви знову почуваєтеся втомленим і розбитим? Це означає, що відпочинок зняв лише зовнішні ознаки втоми, а енергії та сил майже не побільшало.

Подробнее

SEO-просування сайту

SEO (search engine optimization) - це пошукова оптимізація. Під цим поняттям ховається комплексний розвиток сайту і його просування для підняття на одну з топових позицій у видачі пошукових систем. SEO-просування сайту можна визначити і по-іншому, а саме як канал для залучення на сайт трафіку і інструмент для впливу на пошукових роботів з метою досягти лідерства в пошуковій видачі.

SEO 

Виникає питання, чому настільки важливо бути саме у верхніх рядках видачі. Відповідь дає статистика пошукових систем по комерційним запитам, тобто за запитами, що відображає бажання користувачів що-небудь придбати. З усього обсягу трафіку 95% припадає на першу сторінку пошукової видачі, причому від 60% до 80% - на 1-3-й рядки. Будь-який бізнесмен буде радий залучити таку увагу до своєї компанії (бренду, товару), тому важливо докласти всіх зусиль для потрапляння в лідери пошукової видачі.

складові SEO

Подробнее

Про анекдоти

Слово анекдот має грецьке походження – anekdotos означає «невидане, те, що не належить широкому розголосу». Перші анекдоти з’явилися ще в середині VІ століття у Візантії, завдяки праці Прокопія Кесарійського «Таємна історія», присвяченій розвінчанню панегіричних образів імператора Юстиніана і його дружини Феодори. Згодом анекдотами почали називати короткі оповідки про видатних (або й не дуже) історичних особистостей, різноманітні курйозні ситуації. Але, що було смішним тисячу, а то й сто років тому, сьогодні вже таким не видається, а часом потребує досить розлогого наукового коментаря.

Подробнее