Для будівельників

Економне швидке будівництво будинку

Збудувати для Вас будинок за однією з передових технологій світу будівництва приватного житла. Технологія «канадський будинок» - це швидкобудуюємі каркасні будинки. На сьогоднішній день вона є найенергозберігаючою. Завдяки найкращому співвідношенню "ціна/якість", великої довговічності, міцності та економічності, коротким термінам будівництва, комфортності та архітектурної виразності, близько 80% спорудженого приватного житла у світі будується саме за цією технологією. 

Читати більше

ПРАВИЛЬНА ШТУКАТУРКА СТІН

У будь-якому приміщенні, житловому або виробничому, штукатурка стін є одним з найважливіших етапів. Не важливо, яке покриття ви плануєте: кахель, шпалери, або просто фарбування - стіни повинні бути ідеально рівними.

Читати більше

Механізована штукатурка Київ

Штукатурка машинним способом в місті Київ - це новий вид штукатурних робіт з використанням спеціальних агрегатів - штукатурних станцій. Дана установка невеликого розміру, легко переміщується по об'єкту і займається мало місця. Все це дозволяє її використовувати не тільки в промисловому масштабі на великих об'єктах, а й в квартирах, заміських будинках, офісах.Читати більше

Машинна штукатурка стін – технологія, що має безліч плюсів

При ремонті приміщень різного призначення першим етапом традиційно є оштукатурювання стін. Процес цей, на перший погляд, нескладний, проте, він вимагає серйозного підходу, певного досвіду і уважності при роботі. Фахівці вважають, що в ремонтних роботах необхідно використовувати передові матеріали, сучасні інструменти, нові види техніки і технологій. Такий підхід дає відмінну якість і високопродуктивний. Саме для досягнення максимальної ефективності зараз все частіше застосовується машинна штукатурка, володіє великою кількістю переваг порівняно з традиційною технологією ручного вирівнювання стін.

Читати більше

Штукатурка газобетоних стін в середині приміщення

Газобетонні стіни необхідно обробляти, і найкращим будівельним матеріалом тут послужить штукатурка. Головна перевага штукатурки полягає в тому, що вона візуально робить стіни рівніше. А, крім того, вони стануть придатними для наступних косметичних робіт. Добре знати основні особливості газобетонних стін, щоб досягти найкращого результату.

Читати більше

Машинна штукатурка Львів - стелі та стін

Сучасна штукатурка - це якість і швидкість
З кожним роком – звичайну штукатурку руками з ринку витісняє механізовані комплекси, які за кілька днів роблять те що бригада робила за тиждень. Ціна такої автоматичної послуги, сьогодні вже дешевше ручний, а точність вирівнювання стін дає можливість підготувати з прямо під фарбування або шпалери.

Читати більше

Як вибрати грунтовку?

При самостійному ремонту багато хто починає думати над тим, яку ж ґрунтовку найкраще використовувати. Це важливе питання, тому що саме грунтовка відповідає за міцність і довговічність зчеплення шпаклівки з основою.

Читати більше

Фактурная штукатурка

В процессе проведения ремонта может оказать, что стены очень далеки от совершенства. Они могут быть просто не ровными. Как же поступить в этом случае. Как правильно выровнять стены? Чаще всего для этого используется штукатурка. Штукатурка может иметь несколько видов. Первый вид штукатурки, который находится вне конкуренции – венецианская штукатурка. С помощью этого вида штукатурки можно создать просто королевский и уникальный вид помещения. Венецианская штукатурка превращает любое помещение во что-то нереально красивое.

Читати більше

Інтернет-магазин електрики

Коли вся електротехнічна продукція у всьому своєму широкому асортименті зібрана в одному місці, це не тільки зручно, але й вигідно. Наш магазин електрики пропонує великий вибір виробів різних брендів, тому наші клієнти завжди мають можливість зіставити ціни і придбати продукцію у відповідності з бюджетом покупки. Ми зібрали електрику кращих виробників, а каталог магазину включає десятки найпопулярніших і затребуваних позицій.

Читати більше