Виробництво алюмінієвих лодок

Алюміній є ідеальним матеріалом для будівництва та забезпечує великий термін служби наших конструкцій. Алюміній також дозволяє нам створювати фантастичні нестандартні конструкції і економно будувати. Найголовніше, алюміній забезпечує найкращу безпеку для безпечного плавання.

Подробнее

Купити лодку в Україні

Ви любитель риболовлі? Вам приносить задоволення перебувати в тиші і спостерігати за поплавком в надії що ось-ось і він засмикається? Любите запливати подалі від берега і відпочивати від усієї суєти? Тоді ми рекомендуємо вам купити лодку в україні, зокрема в Києві і у вихідні дні не відмовлятися собі в улюбленому відпочинку.

Подробнее

Блістерна упаковка з ПЕТ і ПВХ

Блістерна упаковка з ПЕТ і ПВХ користуються популярністю на ринку: під час вакуумно-термічного формування виріб набуває необхідні обриси. Блістери зручні не тільки для укладання одного товару, але і наборів з безлічі предметів: кожен елемент буде розташований в певному місці, не переміщаючись в упаковці.

Подробнее

Виробництво Блістеру в Україні

Виробництво заготовок під блістерну упаковку швидко якісно з використанням блістерного лаку Оригінальна назва: Блістерна упаковка: «друга шкіра» для товару Блістерна упаковка у блістерній упаковці можна зберігати навіть швидкопсувні продукти, якщо використовувати асептичне Пакування.

Подробнее