Ідеальна штукатурка стін для собачників і кошатників.

Цементно-вапняна штукатурка доцільна не тільки в тому випадку, якщо необхідно вирівняти будь-які нерівності цегляної, бетонної, пінобетонної поверхні але в разі коли потрібні стіни зі стійкістю до вологи. Без такої штукатурки не обійтися кошатникам і собачникам, і виконувати ремонтно-оздоблювальні роботи повинні справжні професіонали, щоб результат дійсно порадував замовника.

Подробнее

Штукатурка стін від клопів. Коли можна використовувати отруту?

Поява клопів та інших дрібних жучків в стінах вашого будинку не найприємніша подія і як правило змушує всю сім'ю гидливо ставиться до всього що в будинку. Тому якщо ви вирішили оголосити війну клопам – ознайомтеся з матеріалом нижче. 

Подробнее

Кондиціонер на борту човна-розкіш чи необхідність?

У звичайному житті Кондиціонер давно вже не сприймається як предмет розкоші — навіть якщо цей пристрій не встановлено у вас вдома або в офісі, ви, швидше за все, маєте можливість насолоджуватися кондиціонованої прохолодою в салоні автомобіля, причому навіть далеко не преміум-класу. Здавалося б, кондиціонери давно повинні були в масовому порядку проникнути і на маломірні судна, але до деяких пір здійснити це було не настільки просто, особливо на самих компактних човнах. В автомобілі " кондішен» діє в основному на ходу, коли працює мотор; у приміщенні на суші його безперебійно живить таке надійне джерело, як 220-вольтова мережа високої напруги. На відміну від машини і житлового приміщення, на човні кондиціонер повинен функціонувати не тільки на ходу при працюючих двигуні і генераторі, а й на досить тривалих стоянках. Втім, технічний прогрес не стоїть на місці, і проблема «дворежимності» суднових систем кондиціонування досить успішно вирішується.

Подробнее

Механізована штукатурка за вигідною ціною

Ні для кого не секрет, що якість чистового оздоблення безпосередньо залежить від того, наскільки рівними будуть стіни та підлоги. У більшості квартир і приватних будинків біля поверхонь спостерігаються незначні перепади висоти, що може бути пов'язане з природним старінням будівлі, процесом усадки або дефектами будівництва. Виправити цю проблему можна за допомогою штукатурки та стяжки, проте важливо не тільки підібрати хороший матеріал для вирівнювання стін, але і правильно його нанести.

Подробнее

РЕМОНТ І ОЗДОБЛЕННЯ ЗАЛУ

Майже в кожному житловому приміщенні є зал. Функціонально це складне простір, оскільки має поєднувати вітальню, зону відпочинку, місця для зберігання речей. Якісний ремонт залу у квартирі завдання непросте, впоратися з яким зможуть лише справжні професіонали. Весь процес складається з кількох етапів. Правильність виконання кожного впливає на кінцевий результат. Виконати гарний ремонт у залі у стислий термін за доступними цінами.

Подробнее

Оптимальне місце встановлення кондиціонера?

При замовленні установки кондиціонера у хорошій компанії домовласнику не потрібно контролювати процес, проте зайві знання у цій сфері убережуть від несумлінних монтажних бригад. Нижче наведено найважливіші правила, недотримання яких свідчить про низьку кваліфікацію монтажників.

Подробнее

МОНТАЖ КОНДИЦІОНЕРІВ НА ВИСОТІ

Сучасний офіс або квартиру в житловому будинку важко уявити без кондиціонера. Це технологічне рішення непомітно влилося у повсякденне життя людини, перетворившись із засобу додаткового комфорту на необхідність. Наявність кондиціонера завжди передбачає наявність зовнішнього блоку. Встановити зовнішній блок, іноді можна лише використовуючи послуги промислового альпінізму. Вибираючи місце для монтажу зовнішнього блоку, слід орієнтуватися на кілька важливих моментів: наявність міцної основи для встановлення кондиціонера, можливість вільного доступу для подальшої технічної підтримки спеціалістами, захист зовнішнього блоку кондиціонера від дощу та снігу. Гаряче повітря від кондиціонера не повинно заважати вашим сусідам, завдавати їм будь-яких незручностей.

Подробнее

Варіанти встановлення побутових кондиціонерів

Встановити спліт – системи в квартирах, зробити монтаж кондиціонерів у заміських будинках, створити сприятливий клімат будинку, визначитися, скільки коштує монтаж – кожна людина замислюється та планує замовити встановлення побутових кондиціонерів в Україні. Виконання робіт потребує певного набору знань та вмінь. Змонтувати спліт-систему самостійно без спеціального інструменту практично неможливо, а головне небезпечно. Тому все більше людей звертається за професійним монтажем кліматичного обладнання.

Подробнее

Виконання електромонтажних робіт в котеджах і будинках

В останні роки, спорудження котеджів з дерева набуває все більшої популярності. Цей пояснюється декількома факторами-вартість проведення будівельних робіт значно нижче, ніж при спорудженні цегляного будинку. Дерево-екологічно чистий матеріал, споруди з деревини "дихають", вбираючи в себе надлишок вологи, і віддаючи його в посушливий час. Та й опалювати такий будинок трохи легше і економічніше. Сьогодні важко собі уявити заміський будинок або дачу без електрики. Адже з його допомогою в житло приходить світло, тепло і комфорт.

Подробнее

Ремонтні роботи в Києві та області

Для проведення будь-яких ремонтних робіт в Києві та області необхідно виконання певних умов. Не є винятком і роботи по влаштуванню підлог, а також штукатурні, малярні та фарбувальні роботи автоматизованим способом.

Подробнее