Механізована штукатурка Київ

Штукатурка машинним способом в місті Київ - це новий вид штукатурних робіт з використанням спеціальних агрегатів - штукатурних станцій. Дана установка невеликого розміру, легко переміщується по об'єкту і займається мало місця. Все це дозволяє її використовувати не тільки в промисловому масштабі на великих об'єктах, а й в квартирах, заміських будинках, офісах.Служить цей сучасний агрегат для перемішування (замішування) сухої суміші з водою і подальшого нанесення готового штукатурного розчину на робочу поверхню. Завдяки цим функціям вдалося значно скоротити швидкість виробництва, знизити трудовитрати і підвищити якість штукатурних робіт. Наша компанія використовує штукатурні станції німецького виробництва фірми «PFT». Штукатурна станція PFT G4Подключеніе штукатурного агрегату не займає багато часу і це можливо зробити на будь-якому об'єкті. Нами вже виконані роботи з нанесення машинної штукатурки в наступних житлових комплексах: ЖК «Капітал», «Новий Оккервіль», «Імперіал», «Північна долина», «Ювілейний квартал», «Слов'янка», «Балтійська перлина», «Міжнародний», «Галант», «Ластівчине гніздо», «Південний», Орбіта », елітні ЖК« Монплезир »,« Кристал »,« Олександрія »,« Парадний квартал »,« Резиденція на Суворовському »,« Нова Історія », котеджні селища« Ківеннапа »,« Альпіно »і багато інших. Для виконання машинної штукатурки необхідно використовувати спеціальні штукатурні суміші.

Фірма «Knauf» розробила їх спеціально для цієї технології: гіпсова штукатурна суміш «Кнауф МП 75» і цементна «Кнауф Унтерпутц». Так само на ринку будівельних матеріалів широко представлені вітчизняні аналоги від фірм «Волма», «Крепс», «Основа». Штукатурки для механізованого нанесення завжди є в наявності в великих будівельних магазинах.
Штукатурка машинного нанесення на гіпсовій основі «Кнауф МП 75»


Гіпсова штукатурна суміш "Кнауф МП-75" Технічні характеристики


Наноситься на всі звичайні тверді підстави (цегляна кладка, цементна штукатурка, бетон і т.п.).

переваги


 • Висока продуктивність робіт - в 3-4 рази більше в порівнянні з ручним нанесенням.
 • Штукатурка гіпсова «Кнауф МП 75» для машинного нанесення забезпечує гладку поверхню, яка не потребує додаткового шпаклювання.
 • Не тріскається навіть при товстому шарі.
 • Витрата гіпсової штукатурки «Кнауф МП 75» в 1,5 рази менше традиційних цементно-піщаних штукатурних сумішей.
 • Нанесення за один намет штукатурного шару завтовшки до 50 мм без попереднього обризга. При необхідності можливе нанесення більш товстих шарів за два рази.
 • Універсальність матеріалу - одночасне обштукатурювання і шпаклювання, виготовлення декоративних елементів, ремонтні та реставраційні роботи.
 • Висока водоутримуюча здатність - розчинна суміш не розшаровується і не зневоднюється навіть на пористих, добре всмоктують вологу підставах і при підвищеній температурі. Регулює вологість в приміщенні - «дихає», створюючи сприятливий мікроклімат в приміщенні.
 • Матеріал виготовлений з екологічно чистого природного мінералу (гіпсу) і не містить шкідливих для здоров'я людини речовин.

Штукатурка машинного нанесення на цементній основі - «Кнауф Унтерпутц»


Цементна штукатурна суміш "Кнауф Унтерпутц" Технічні характеристики

Суха штукатурна суміш на основі цементу, фракціонованого піску і спеціальних добавок. Продукт випускається з постійним внутрішнім і незалежним (сертифікація ГОСТ Р) контролем.

Галузь застосування штукатурки

Застосовується при зовнішніх і внутрішніх роботах. Може наноситися вручну і за допомогою безперервно працюючих високопродуктивних розчинозмішувальних насосів, наприклад, G4, G5, Monojet фірми «ПФТ» (PFT). Призначена для високоякісного оштукатурювання фасадів, а також звичайних твердих підстав в приміщеннях з підвищеною вологістю (підвали, пральні, виробничі приміщення і т.п.) під подальше нанесення на них декоративних покриттів (декоративної штукатурки машинного нанесення «Кнауф Діамант», фарби, облицювальної плитки і т.п.). Процес застосування включає наступні етапи робіт:

 • Підготовку поверхні підстави.
 • Приготування розчину.
 • Нанесення розчину. Витрата сухої суміші «Кнауф Унтерпутц» для штукатурення 1 кв.метра поверхні товщиною 10 мм (без урахування втрат) близько 17 кг / м2.

  рекомендації
 • В процесі робіт не допускати заморожування і швидкого висихання нанесеної штукатурки до її затвердіння.
 • Штукатурка цементна фасадна «Кнауф Унтерпутц» - ідеальна основа під декоративні покриття фасадів.
 • Підвищує водоутримуючу здатність поверхні.
 • Пластичність і можливість тонкошарового нанесення розчину.
 • Суміш не дає усадки і не утворює тріщин при висиханні.


Описи штукатурних сумішей машинного нанесення взяті з офіційного сайту фірми-виробника: «Кнауф».
Джерела:


Механізована штукатурка в Києві


Добавити коментар

Залишити коментар