Декоративна штукатрка ціна та нанесення

Нанесення декоративної штукатурки відбувається у кілька етапів. У більшості випадків поверхню стін та/або стелі потрібно попередньо обробити ґрунтовкою, зробити підкладку, нанести основний матеріал (часто в кілька підходів) і т. д. У прайсі, де ми вказуємо ціну за 1м 2 , ви бачите підсумкову вартість усіх цих робіт, плюс в окремому стовпці - вартість матеріалів та ще - загальну суму (робота + матеріал). Отже, всі розцінки максимально прозорі.

Декоративна штукатрка ціна та нанесення
Декоративна штукатрка ціна та нанесення


Тому до того, як внести передоплату, ви бачитимете підсумкову ціну, а ми гарантуємо відсутність якихось прихованих додаткових платежів.

Додаткові роботи як прибирання приміщення після себе у вартість не включаються, а йдуть у вигляді приємного бонусу для вас! Розуміючи тепер, як формується вартість, погляньте ще, що впливає ціну декоративної штукатурки.

Декоративна штукатурка, що імітує зріз природного каменю, надає інтер’єру вишуканий і дорогий вид.  Такий різновид декоративного оздоблення стін цінують за те відчуття натуральності і свіжості, яке воно привносить разом з собою в житлове або громадське приміщення.  Використовуючи різні матеріали і техніки нанесення, досвідчені майстри надають поверхні різноманітні варіанти візуальних ефектів під камінь:

Марморін – декоративне покриття, склад якого формує дрібна мармурова крихта і сполучна речовина.  Отримана поверхня може бути глянсовою або матовою, ідеально передаючи ефект вишуканої обробки з полірованого природного каменю та їх поєднань .Тільки ось на штукатурку Марморіні ціна значно менше, ніж в разі використання натурального мармуру.
 Гротто – ця штукатурка в основі своїй містить натуральне вапно і крихту цінних порід каменів, є екологічно чистим матеріалом.  Декоративна штукатурка Гротто дозволяє створювати оригінальні рельєфні поверхні, що імітують скельні породи, хвилі, рослинні принти, стилізацію під натуральний камінь і абстракції, серед яких досить популярною є «Карта світу».
 Травертин – це імітація благородного каменю з однойменною назвою, який до цих пір активно використовується в обробці приміщень всередині і зовні.  Але вартість декоративної штукатурки на порядок нижче, а візуальний ефект той же.  До того ж штукатурка Травертин легко піддається колеровці, дозволяючи отримати бажаний колір, який ідеально доповнить створюваний дизайн.  Наші майстри імітуючи природне розмаїття даного каменю можуть запропонувати різні варіації травертину (пористий, з прожилками різних кольорів, діагональні зрізи і інше).

Від чого залежить ціна штукатурки?

Підсумкова вартість робіт із декоративної штукатурки в першу чергу залежить від наступних факторів:

Декоративна штукатурка Оточенто 

Геометрія приміщення. Чим складніша форма стін та стелі, тим більш трудомісткою буде робота кваліфікованих майстрів.
Площа стін. Тут все просто: чим більше площа поверхні, яку належить покрити, тим більше піде матеріалів та годин роботи. Однак потрібно враховувати, що на велику площу діють знижки, і тому підсумкова ціна за 1м2 вийде дешевше, ніж у разі нанесення декоративної штукатурки на кілька квадратних метрів.
Складність малюнку на декорі. Щоб нанести складний візерунок, доводиться витрачати більше часу майстрів. До того ж у деяких випадках нанесення окремих видів сумішей відбувається в кілька етапів, доки буде досягнуто потрібного візуального ефекту.
Виробник матеріалу. Продукція вітчизняних брендів коштує дешевше, ніж зарубіжних.
Види декоративної штукатурки. Перед тим як замовити декор, важливо звернути увагу на вартість окремих різновидів штукатурки та особливостей структурної поверхні, що створюється. Наприклад, імітація шовку або велюру обійдеться в рази дешевше, ніж створення ефекту іржі, що став одночасно справжнім хітом. Загалом, що складніша фактура, то дорожче виходить ціна 1м 2 .

Декоративна штукатурка Оточенто Венеціанка 

Матеріал. Перед тим як вибрати та купити матеріал, потрібно розуміти – одні й ті самі різновиди декоративної штукатурки можуть мати різну основу: акрилову, мінеральну, силіконову, силікатну тощо.
Вкладення у декорування внутрішніх приміщень та зовнішніх поверхонь стін виправдовують себе за рахунок особливих переваг цього виду оздоблення.

Переваги дкоративної штукатурки

На фоні інших способів обробки стін і стель нанесення декоративної штукатурки має ряд явних і вагомих переваг:

Використовувані для декорування стінок речовини проходять екологічну сертифікацію.
Декоративна штукатурка легко очищається та стійка до механічних впливів, що робить її ідеальним вибором для сімей, в яких є маленькі діти та домашні вихованці.

Декоративна штукатурка Оточенто Сттуко 
Отримана красива поверхня надовго збереже зовнішній вигляд, тому що не боїться сонячних променів, перепаду температур тощо.
Декоративна штукатурка маскує дрібні вади стін та стелі.
За допомогою декоративної штукатурки можна легко надати поверхні вигляду дорогих покриттів: шкіри, шовку, рідкісних порід дерева, каменю і т.д.

Відсутність швів робить створюваний інтер'єр гармонійним та цілісним.
Стіни дихають, не вбирають запахи і на них не утворюється пліснява.

Замовити декоративну штукатурку можна у містах: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжня, Вінниця, Івано-Франківськ, Хмельницький.

Декоровану поверхню будь-якої миті можна швидко перефарбувати, освіживши або змінивши інтер'єр.
Щоб розуміти, яку красу можна створити за допомогою декоративної штукатурки, погляньте на наші зразки-фактури, перейшовши за посиланням

Декоративна штукатурка в Львові 

Вибираючи декоративну штукатрку, ви не тільки будете приємно вражені конкурентними розцінками, але ще й гарантовано отримаєте:

5 років гарантії на надані послуги.

  1. Безкоштовне виготовлення зразка штукатурки під ваш дизайн.
  2. Допомога з вибором кольору та фактури.
  3. Безкоштовний приїзд майстра, який проведе заміри.
  4. Повний та точний кошторис, складений безкоштовно до початку робіт.
  5. Підготовку стін/стелі під створюваний декор.
  6. Виконання всіх робіт точно у вказані терміни.
  7. Закупівлю якісних матеріалів за оптовими цінами.
  8. Прибирання приміщення після проведених робіт.


Якщо ви цінуєте порядність з боку виконавців, вам до вподоби розумна вартість матеріалів та послуг, і ви оцінили безперечні переваги використання декоративної штукатурки, то скоріше зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом! Наші співробітники готові надати всю необхідну вам інформацію та безкоштовно виїхати у вказане місце для проведення замірів!

Декоративна штукатурка Київ Декоративна штукатурка Хмельницький 

Добавити коментар

Залишити коментар