Виконання електромонтажних робіт в котеджах і будинках

В останні роки, спорудження котеджів з дерева набуває все більшої популярності. Цей пояснюється декількома факторами-вартість проведення будівельних робіт значно нижче, ніж при спорудженні цегляного будинку. Дерево-екологічно чистий матеріал, споруди з деревини "дихають", вбираючи в себе надлишок вологи, і віддаючи його в посушливий час. Та й опалювати такий будинок трохи легше і економічніше. Сьогодні важко собі уявити заміський будинок або дачу без електрики. Адже з його допомогою в житло приходить світло, тепло і комфорт.

Електромонтажні роботи в дерев'яному будинку


Електрифікація дачі або дерев'яного будинку за допомогою наших фахівців

Електрифікація заміського будинку, котеджу або дачі, збудованого з дерева, досить клопітка заняття, що вимагає від людини відмінних знань в області електромонтажу. Виконання електромонтажних робіт в заміському дерев'яному будинку повинно проводитися тільки висококваліфікованими професіоналами.
Наша компанія, що надає послуги з електромонтажу обладнання в приміщеннях різних призначень володіє всією необхідною дозвільною документацією для проведення даних робіт.
У штаті наших співробітників тільки досвідчені фахівці, які підтверджують свою кваліфікацію протягом не одного року. Ми гарантуємо, що у вашому котеджі, будинку або дачі виконаємо Електромонтажні роботи якісно, на високому рівні і в зазначені терміни.
Особливості електромонтажу в дерев'яному будинку
До процесу електромонтажу в котеджі необхідно підходити ретельно і з обережністю. Деревина, з якої виконані стіни будівлі, ставитися до класу горючих матеріалів.
Необхідною умовою для будь-якого будинку є наявність контуру заземлення, що виконує захисні функції. Автоматичний захист від перевантажень, так само є важливим фактором пожежної безпеки в дерев'яному будинку.
Важливо правильно розподілити навантаження по дому.
Наша компанія виконує Електромонтажні роботи в приміщеннях різного призначення - в офісах, квартирах, будинках, на виробництвах, складах та інші.


Види наданих електромонтажних робіт для дерев'яних будинків:

 • Монтаж електропроводки в заміському дерев'яному будинку, на дачі;
 • Проектування та монтаж відкритої електропроводки;
 • Проектування та монтаж прихованої електропроводки;
 • Заміна проводки всередині приміщення;
 • Демонтаж застарілої проводки;
 • Виконання інших електромонтажних робіт в будинку.


Способи монтажу електропроводки
Плануючи електрофікацію будинку, слід визначитися, яким способом вводити кабель – повітряним або підземним шляхом. Всередині будинку, електропроводка монтується теж в двох варіантах-відкрита, або прихована проводка.
Відкрита проводка прокладається по поверхнях стін, а також по стелі, опор, і інших елементів конструкції дерев'яного будинку. Відкрита проводка в будинку, це простий і дуже безпечний спосіб електрифікації будівлі. Прокладка кабелів в таких випадках виконується в спеціальних кабель-каналах, гофрошлангах, а також ПВХ трубах.
Досить великою популярністю у наших клієнтів користується монтаж електропроводки в кабель-каналах. Використання спеціальних коробів дозволяє в найкоротші терміни змонтувати проводку, і забезпечує дуже надійне постачання електрикою вашого дерев'яного будинку або дачі. Всі елементи комунікації доступні для перегляду. Завдяки цьому, перепланування електромережі не складе надалі особливих труднощів. Спеціальні кабель-канали виробляються в різних колірних відтінках, що дозволить вам з легкістю вписати їх в загальний інтер'єр приміщення.
Також, досить часто прокладають проводку в дерев'яних будівлях і в гофрованій трубі. Такий вид електрифікації часто використовується для підсобних приміщень, лазень і господарських будівель.
Прихована електрична проводка укладається всередині стін, стель, перекриттів, і інших конструктивних елементах дерев'яного будинку або дачі.
Виконується вона як в трубах, так і в металевих рукавах, що відрізняються своєю гнучкістю, різних пустотах між будівельними конструкціями, а також під штукатуркою, і в замкнутих каналах. При монтажі електропроводки прихованого типу в дерев'яному будинку або дачі, слід дотримуватися особливих запобіжних заходів.


Етапи електромонтажних робіт
Перед початком електромонтажних робіт у вашому котеджі буде складений проект майбутніх робіт. Тільки після остаточного узгодження наші працівники приступлять до виконання монтажу обладнання.
При монтажі внутрішньої проводки Роботи поділяють на два етапи:

 1. спочатку монтується контур заземлення для повноцінного захисту, а також прокладка кабелю від вуличного стовпа; монтаж і підключення електричних щитків, просвердлюються підрозетники та інші необхідні елементи;
 2. на другому етапі, монтуються і підключаються розетки, вимикачі, люстри та інші дрібні елементи.


Вартість робіт по електромонтажу. Виконання електромонтажних робіт в котеджі це досить трудомістке і складне заняття. Тому точно визначити ціну на проведення електромонтажних робіт в приміщенні заздалегідь не завжди можливо.
Ціна на повний обсяг робіт залежить від особливих побажань замовника і використовуваних матеріалів.
Зв'язавшись з нашими консультантами, Ви зможете дізнатися орієнтовні ціна на проведення електромонтажних робіт у Вашому дерев'яному будинку або на дачі. Дізнатися детальніше ціни на електромонтажні роботи в дерев'яному будинку або котеджі можна на нашому сайті.
Наші фахівці володіють всім необхідним обладнанням для того, щоб змонтувати електропроводку у вашому заміському будинку, на дачі, лазні в різних варіантах – стаціонарному, пересувному і переносному. Майстри змонтують електропроводку в найкоротші терміни. Ми цінуємо кожного нашого клієнта, і гарантуємо високу якість проведених робіт.

Електромонтажні роботи в квартирах
У сучасному світі досить важко переоцінити ту роль, яку в нашому житті відіграє Електрика. Адже всі знають, що тільки завдяки електроенергії, абсолютно кожна людина може мати у власному будинку світло і тепло. Але рано чи пізно всі системи, навіть найнадійніші, зношуються, стають непридатними для використання, і, як наслідок, вимагають часткової, або повної заміни.

Електромонтажні роботи в квартіреце безумовно справедливо, якщо мова йде про застарілої електропроводці. Адже ненадійна, пошкоджена проводка, в разі несвоєчасної її заміни, може стати причиною загоряння в квартирі, з її заміною зволікати не варто.

Наша компанія виробляє Електромонтажні роботи в квартирах, які включають в себе досить широкий спектр послуг, що надаються.

Ми вже не перший рік працюємо в даній сфері, і можемо гарантувати якість виконаних робіт. У нас є вся необхідна дозвільна документація, а також допуски для роботи.

Вся робота здійснюється нашими досвідченими і висококваліфікованими працівниками поетапно. Звернувшись до нас, ви отримаєте якісно розроблену проектну документацію відповідно до Ваших побажань і переваг. Після остаточного узгодження всіх питань, ми приступимо до монтажу електричного обладнання.


Проведені Електромонтажні роботи в будинку або квартирі:

 • створення та узгодження проектної документації відповідно до дизайну інтер'єру приміщення. При цьому враховуються всі
 • побажання замовника по розташуванню розеток і прокладки електропроводів.
 • кошторис на електромонтажні роботи;
 • розмітка квартири;
 • позначення всіх місць розташування розеток і кабелів;
 • висвердлювання місць для установки розеток;
 • різання в стінах з будь-яких матеріалів спусків, або підйомів для кабелю або електрощита;
 • укладання слабкострумової і силової проводки;
 • монтаж підрозетників і систем зрівнювання різниці потенціалів.


Особливості роботи:
Прокладка основних магістралей електропостачання часто проводиться по підлозі, і розміщується в цементній стяжці.

У деяких випадках можлива прокладка електропроводки за підвісною стелею, в спеціальній пластиковій трубі.

Всі кабельні лінії в квартирі зводяться до головного електрощиту. А ось слабкострумові дроти зводяться до окремого, слабкострумового щита. Після завершення всіх ремонтно-будівельних робіт в квартирі, проводиться установка розеток, вимикачів, а також роз'ємів для телевізійних кабелів, телефонних проводів, кондиціонерів, вентиляторів та іншої побутової апаратури.

Вас цікавить вартість електромонтажних робіт в квартирі?
На остаточну ціну по заміні проводки та інші послуги, впливає безліч факторів.

В першу чергу, це обсяг передбачуваних робіт, а також використовувані матеріали. Важливу роль на ціноутворення надає також і кількість розеток і висновків для світильників, які ви побажаєте встановити в своїй квартирі.


Також варто враховувати і матеріал, з якого виготовлені стіни приміщення, адже прокласти канали під дроти в бетоні – досить трудомістке заняття.


Актуальна проблема старої проводки

У будинках, які здавалися в експлуатацію більше двадцяти років тому, гостро стоїть питання заміни електропроводки.

Адже не всім відомо, що раніше, для організації електропостачання житлових приміщень, використовувалися алюмінієві дроти, з перетином в 2,5 мм2. І на той час цього було цілком достатньо, для середньостатистичного споживача електроенергії.

Після закінчення двох десятиліть алюміній в проводці ставати занадто ламким і крихким, що підвищує його опір, і як наслідок – провід більше гріється. В результаті значно підвищується ризик короткого замикання, і загоряння в квартирі.

Крім того, стара проводка не враховує сучасних потреб споживання електроенергії.


Добавити коментар

Залишити коментар