Варіанти встановлення побутових кондиціонерів

Встановити спліт – системи в квартирах, зробити монтаж кондиціонерів у заміських будинках, створити сприятливий клімат будинку, визначитися, скільки коштує монтаж – кожна людина замислюється та планує замовити встановлення побутових кондиціонерів в Україні. Виконання робіт потребує певного набору знань та вмінь. Змонтувати спліт-систему самостійно без спеціального інструменту практично неможливо, а головне небезпечно. Тому все більше людей звертається за професійним монтажем кліматичного обладнання.

Варіанти встановлення побутових кондиціонерів
Варіанти встановлення побутових кондиціонерів


Зміст

1 Замовлення установки кондиціонера
2 Стандартний монтаж системи кондиціювання
3 Встановлення обладнання на готовий ремонт
4 Встановлення кондиціонера в умовах проведення ремонтних робіт у приміщенні
5 Нестандартне встановлення кондиціонерів
6 Вимоги до монтажу системи кондиціювання

1. Замовлення установки кондиціонера

Установка настінного кондиціонера є складним процесом, що вимагає застосування спеціального обладнання та матеріалів, від складності виконання залежить ціна монтажу спліт-системи. У нашій організації ціна формується прайсами на виконання робіт з урахуванням наступних показників:

 1. Гарантія якості встановлення побутових систем.
 2. Гарантія якості витратних матеріалів.
 3. Професіоналізм бригади монтажників, які виконують установку, досвід.

При виборі організації для встановлення та монтажу кондиціонерів потрібно правильно оцінювати вищезазначені показники. Не завжди низька вартість є гарантом якості та надійності змонтованої конструкції, від якої залежатиме термін служби системи кондиціювання та її безперебійна робота.

Встановлення кондиціонерів, визначення того, скільки коштує комплекс робіт, а також остаточна вартість залежить від виду монтажу конструкції. Поділяють стандартний монтаж кондиціонера та нестандартний. Звернувшись до нас за професійною консультацією, можна визначити, який вид монтажу вам підійде, як заощадити на установці спліт-системи, отримати довговічну, надійну та якісну конструкцію.

2. Стандартний монтаж системи кондиціювання

Найпопулярнішим видом монтажу кондиціонерів є застосування стандартного методу встановлення системи через невелику вартість. Його можна використовувати в умовах готового ремонту приміщення. Комплекс робіт доступний і проводиться у стислий термін.

При влаштуванні застосовується стандартний набір матеріалів та враховується мінімальний прайс – лист у витратах. Виконуються роботи на 1 етап, якщо у приміщенні виконано косметичний ремонт. Можливе проведення термінових робіт. При проведенні ремонту приміщення монтаж кондиціонера стандартним методом проводиться у два етапи.

3. Встановлення обладнання на готовий ремонт

На готовий ремонт спліт-систему встановлюють один етап. Потрібен стандартний комплект матеріалів: кронштейни з кріпленням для встановлення блоку зовні, пара мідних трубок та дренажний шланг, міжблочний кабель та тефлонова стрічка. Елементи труб та кабелів готують довжиною по 5 метрів. Також потрібний декоративний короб розміром 60х60 довжиною 1 метр і монтажна піна та кондиціонер потужністю 2 – 5 квт. При збільшеній площі приміщення можна встановлювати кондиціонер 8 – 10 квт.

Матеріали можна купити самостійно, але краще зробити замовлення у нашій організації разом із послугою монтажу кондиціонерів та доставкою матеріалів на об'єкт. Прайс буде дешевшим, ніж замовлення матеріалів та послуг із встановлення у різних місцях.

Використовуючи стандартну установку спліт – системи на готовий ремонт, роблять наступний комплекс робіт:

 • Монтують зовнішній блок під вікном. Конструкція зовні кріпиться лише на рівні підвіконня.
 • Монтують внутрішній блок. Відстань від стіни, де встановлено зовнішній блок, має перевищувати 1 м.
 • Висвердлюють отвір у зовнішній стіні для виведення трубок та кабелів.
 • Прокладають міжблочні комунікації. Прокладання кабелів та трубок не повинно перевищувати 5 метрів.
 • Тефлонової стрічкою виробляють обмотку траси.
 • Встановлюють декоративний короб по всій довжині комунікацій із боку внутрішнього блоку (не більше 5 м).
 • Вакуумують комунікації. Виконують герметизацію одного отвору стіни.
 • Проводять пуско-налагодження системи.
 • Проводять перевірку дренажу.
Якісний монтаж побутових кондиціонерів за один етап проводиться нашою бригадою швидко, займає 2-3 години, вартість формується за мінімальною ціною.

Якщо потрібно терміново виконати встановлення кондиціонера, краще розглядати цей варіант з одноразовим виїздом майстрів на об'єкт. Вартість кінцевого продукту знижується, термін виконання скорочується. При готовому ремонті протягом кількох годин можна отримати надійну кліматичну систему будинку.

4. Встановлення кондиціонера в умовах проведення ремонтних робіт у приміщенні

Під час проведення ремонтних робіт у приміщенні, де планується встановлення системи, монтаж проводиться у два етапи. Необхідність розбивки робіт полягає у недоцільності створення декоративної конструкції кондиціонерів до проведення оздоблення стін. Це актуально для 

замовлення типової установки кліматичних систем у новозбудованому житлі, зданому в експлуатацію без чистового оздоблення.

Перший етап.
На першій стадії проводять роботи зі встановлення на кронштейни зовнішнього блоку із зовнішнього боку будівлі, свердління отвору діаметром 5 см у капітальній стіні, а також прокладання та кріплення міжблочної траси комунікацій довжиною до 5 метрів. Отвір у стіні герметизується піною.

Другий етап.
Другий етап проводиться після закінчення оздоблювальних робіт у приміщенні. Включає установку внутрішнього блоку кондиціонера, вальцювання мідних труб, вакуумування траси комунікацій і перевірку дренажу. Після облаштування конструкції здійснюється її запуск.

Вартість монтажу кондиціонера в 2 етапи формується виходячи з часу збирання конструкції. Ціна першого етапу становить 70% вартості робіт, другого – 30%. Оплата робіт може проводитись у два етапи або одноразово.

5. Нестандартне встановлення кондиціонерів

У ситуації, коли стандартним монтажем кондиціонерів не обійтися, використовують нестандартний метод пристрою. Вартість монтажу спліт-системи підвищується за рахунок виконання додаткових робіт нестандартного характеру. До них відносять:

Виконує монтаж з використанням альпіністського спорядження. Завдання будь-якої складності можна вирішити з використанням альпінізму. У разі відсутності балконів на верхніх поверхах будівель можна змонтувати зовнішнє обладнання кондиціонера.
Виконує роботи із залученням автовишки. На висоті до 3 поверху доцільно проводити встановлення блоків із використанням спеціальної машини. Вартість монтажу кондиціонера буде нижчою, ніж застосування альпінізму.
Штроблення поверхні стін перфоратором або штроборізом на глибину до 10 см. Залежно від матеріалу стіни та протяжності штроби формується вартість робіт.
Влаштування додаткових елементів: захисні грати на зовнішній блок, захисний козирок та ін.
Формування траси комунікацій понад 5 метрів: при встановленні зовнішнього блоку під вікном або на бічному фасаді будівлі, проведення декоративного короба всередині приміщення довжиною понад 3 метри, проведення короба на фасаді будівлі та ін.
Облаштування дренажної помпи.
Залежно від обсягу додаткових робіт можна визначити, скільки коштує робота з влаштування конструкції. Замовити нестандартний монтаж можна тут. Наші співробітники професіонали виконають будь-які побажання замовника з урахуванням вимог до правильної установки.

6. Вимоги до монтажу системи кондиціювання

Влаштування системи в приміщенні відповідно до правил розміщення та вимог до встановлення дозволить досягти ефективної роботи обладнання. У разі відступів від вимог робота кондиціонера може бути утруднена. Тільки майстри можуть чітко визначити, як і де необхідно монтувати систему кондиціонування приміщення.

Зовнішній блок потрібно встановлювати так, щоб верхній край блоку фіксувався нижче за рівень підвіконної дошки.
Монтаж внутрішнього блоку проводить на стіні, що примикає до вікна, відстань між стіною та блоком має бути 70-100 см.
Кондиціювання рекомендують у приміщеннях при висоті потоку, що не перевищує 3,5 метри.
Декоративний короб монтують із ухилом 10 градусів у бік зовнішньої стіни. Це необхідно для організації зливу конденсату із внутрішнього блоку.
Товщина зовнішньої стіни має бути не більше 95 див.
Спочатку роблять установку зовнішнього блоку, а потім монтують внутрішній блок.
Довжина кабелів, що з'єднують блоки, не повинна перевищувати 5 метрів.
Зовнішній блок необхідно встановлювати у відкритому доступі. Він потребує періодичного обслуговування.
Внутрішній блок не можна розташовувати біля штор, водопровідних та опалювальних труб, а також у місці проходження електропроводки.
Запуск змонтованої системи необхідно довірити професіоналам: закачування хладогенту, підключення роз'єднувача, підключення до електрики.
При дотриманні правил улаштування системи кондиціювання, в результаті ви отримаєте комплексно змонтовану надійну конструкцію, яка прослужить роки та забезпечить кліматичний комфорт у будинку. Для цього достатньо замовити терміновий монтаж робіт із умовою швидкого виконання нашої організації. Довіртеся професіоналам!

На закінчення відзначимо, що монтаж побутових кондиціонерів процес складний. Вимагає нестандартного підходу та комплексного опрацювання технічного рішення щодо встановлення. За дотримання вимог, професійної якісної роботи в складних умовах кращих монтажних бригад, ви отримаєте надійну та довговічну конструкцію, яка створить комфортний клімат у будинку.

Добавити коментар

Залишити коментар