Торти на замовлення!

Жодне свято сьогодні не обходиться без торта. Це вершина застілля, яка завершує банкет і завжди викликає бурю емоцій у гостей. Для значущих святкових заходів завжди роблять тематичні торти на замовлення, які відображають святковий привід і ефектно вінчають торжество. При організації будь-якого святкового заходу обов'язково слід відповідально підійти до замовлення такого кондитерського виробу. Звернутися слід в перевірену копання, таку як кондитерська «Солодка ідея», де можна замовити торт на: весілля; день народження; корпоратив; будь-який календарний свято; ювілей; романтичй вечір; зустріч однокласників чи іншої святковий привід.

Саме по торту гості судять про те, наскільки вдався свято. Найкраще запам'ятовується саме цей ключовий десерт, який подається присутніх в урочистій обстановці.

√ Більше 15 видів різних начинок на вибір: фруктова, йогуртова, шоколадна, сирна, карамельно-бананова і т.д.

Виготовимо капкейки, кейк попси, тістечка та інші кондитерські вироби як з класичним, так і індивідуальним дизайном. Які бувають торти на замовлення: портфоліо
Купивши відповідний торт на замовлення в Москві, можна зробити ефектний їстівний сюрприз іменинникові, замовивши його зображення на торті. Робиться воно на спеціальній рисовому папері, на яку наноситься за допомогою харчових барвників фотографія. Такий торт стане символом корпоративного свята, покликаного об'єднати робочий колектив, якщо на його лицьовій стороні буде спільне фото всіх співробітників. Для романтичної пари відмінним подарунком стане торт з фотографією закоханих, прикрашеної їстівними сердечками.
У сучасному кондитерській справі використовується велика кількість новітніх пристроїв та технологій приготування, що дозволяють створювати справжні їстівні шедеври. В кондитерській «Солодка ідея» можна замовити будь-який десерт або торт, який буде прикрашений з урахуванням побажань клієнта. Майстри кондитерської готові виготовити і доставити за адресою клієнта такий солодкий шедевр кондитерського мистецтва за вигідними розцінками. Великий досвід і наявність сучасного виробничого цеху дозволяє кондитерської «Солодка ідея» в короткі терміни робити торти різного типу з оригінальними їстівними прикрасами, які обов'язково захопить всіх гостей свята.
===== САЙТ КОНДИТЕРІВ УКРАЇНИ:
https://tortu.in.ua/ 
=======
На сайті кондитерської представлені фото вже виконаних замовлень, що дозволяють судити об'єктивно про рівень майстерності працюючих тут кондитерів.
Добавити коментар

Залишити коментар