Холодильне обладнання для магазинів та ресторанів в Україні

Прямі постачання торгових марок холодильного обладнання – Polair, Carboma, Polus, Ariada, Frostor, Gellar, Pozis, Abat. Холодильне обладнання перевірених вітчизняних виробників.

Українські виробники на сьогоднішній день мають розвинені виробництва зі складними сучасними технологіями. І тому українське холодильне обладнання відповідає всім європейським стандартам і має високу якість.

Великий досвід роботи з сучасним холодильним обладнанням дозволяє нашим спеціалістам максимально професійно допомогти у виборі обладнання, що відповідає технічним вимогам та потребам вашого підприємства, та здійснити логістичну операцію щодо його постачання з максимально можливою швидкістю.

Якщо ви сплатили наявну складську товарну позицію, то її можна або самостійно забрати на нашому складі в Борисполі, або узгодити з нашими співробітниками відправку товару компанією-перевізником.

Якщо замовлене вами холодильне обладнання поставляється на замовлення, тобто два варіанти - обладнання вже виготовлене і знаходиться на складі заводу-виробника, і обладнання буде вироблятися на ваше замовлення. У першому випадку ми просто вантажимо ваше замовлення в найближчу машину. У другому випадку необхідно буде очікувати стандартний термін виготовлення з урахуванням сезонності та завантаженості заводів-виробників. У всіх випадках ми надамо вам зворотний зв'язок та детальну інформацію про стадії вашого замовлення.

Для точного розрахунку та вибору обладнання доцільно звернутися до наших спеціалістів. Ми всі вам розповімо та допоможемо зробити вірний вибір за оптимальною ціною.

Яке буває холодильне обладнання?

Холодильне обладнання для професійної кухні
Номенклатура та кількість одиниць холодильного обладнання підприємств громадського харчування визначається:

  • запланованою відвідуваністю закладу,
  • кількістю посадкових місць,
  • меню,
  • площею кухні,
  • специфікою закладу.

Холодильне обладнання має вибиратися з технологічних процесів на вашому підприємстві.
Для невеликого закладу харчування буде достатньо, наприклад, професійних холодильників та морозильників по 700 літрів. Для зовсім невеликих кафе, фаст фудів, кіосків підійдуть холодильні шафи з глухими та скляними дверима по 500 літрів.
Велика перевага шаф із глухими дверима з нержавіючої сталі в тому, що вони можуть використовуватися в гарячих цехах ресторанів та їдалень при температурі навколишнього середовища до +42оС. Найчастіше це стає вирішальним фактором при виборі холодильного обладнання, оскільки не завжди можливо встановити на професійній кухні досить потужну систему вентиляції та кондиціювання, щоб нівелювати наслідки роботи теплового обладнання. І також не завжди можливо купити енергозберігаючу професійну плиту, яка не нагріватиме повітря.
Також на кухні ресторану або їдальні дуже зручно користуватися холодильними та морозильними столами. Це універсальне холодильне обладнання, що поєднує властивості холодильника і виробничого столу і дозволяє більш повно використовувати площу кухні, оптимізуючи процес приготування їжі.


Велика перевага шаф polair з глухими дверима в тому, що вони можуть використовуватися в гарячих ресторанах і їдальнях при температурі навколишнього середовища до +42оС. Часто це стає вирішальним фактором при виборі, тому що не завжди можливо встановити на професійній кухні досить потужну систему вентиляції та кондиціювання, щоб нівелювати наслідки роботи плит та шаф. Адже не завжди буває можливо купити енергозберігаючу професійну плиту, яка не нагріватиме повітря.

Також на кухні ресторану або їдальні дуже зручно користуватися холодильними та морозильними столами. Це універсальні пристрої, які поєднують властивості холодильника і виробничого столу і дозволяють більш повно використовувати площу кухні. Так би мовити, оптимізують процес приготування їжі.

Холодильні шафи випускаються з металу з полімерним покриттям та з нержавіючої сталі.

Високі теплоізоляційні властивості досягаються завдяки цільнозаливному корпусу з пінополіуретану. Крім об'ємів 500 літрів і 700 літрів шафи polair випускаються в стандартних об'ємах 1000 і 1400 літрів.

Якщо потрібно менший обсяг заморозки, використовуються морозильні скрині – на 200, 300, 400 та 500 літрів. Для демонстрації викладення продуктів випускають скрині зі скляними кришками – прямими та опуклими. Випуклі кришки виглядають презентабельніше, дозволяють краще розглянути товар, але і, відповідно, дорожче коштують.

Стандартно все холодильне обладнання ділиться на середньотемпературне та низькотемпературне. Але для зберігання риби, ікри та морепродуктів використовують спеціальні так звані рибні шафи з температурним режимом від -5°С до +5°С.

Якщо підприємство громадського харчування має високу відвідуваність та розраховане на велику кількість посадкових місць, то наші фахівці рекомендують встановлювати холодильні середньотемпературні та низькотемпературні камери для зберігання великого обсягу продуктів.

Для правильного розрахунку камери з холодильним агрегатом потрібно знати, який передбачається обсяг або вага продуктів/медикаментів/інших товарів, що зберігаються. Також необхідно визначиться із середньодобовим оборотом. Це кількість продуктів, яку протягом доби передбачається заносити і виносити з камери при щоденній експлуатації. Для вибору холодильного агрегату має вирішальне значення температура продуктів, що заносяться одночасно.

Агрегат для камери вибирається не тільки за необхідною потужністю, але й залежно від конструкційних особливостей приміщення – це буде звичайний або ранцевий моноблок, або ж спліт-система. Для встановлення моноблока має бути достатній вільний простір між стінкою холодильної камери та приміщенням, де вона встановлена. Або камера повинна розміщуватися поза приміщенням. Тут потрібно звернути увагу на один важливий нюанс - поза приміщеннями камера встановлюється лише під навісом, щоб уникнути атмосферних опадів, і на агрегат встановлюється обов'язково зимовий комплект, який дає можливість працювати компресору при температурі навколишнього середовища до -10оС.

Стандартний моноблок врізається в стінку або стелю камери, ранцевий моноблок навішується на стінку, якщо будова дозволяє підняти дах камери. Спліт система середньо та низькотемпературна складається з двох частин, одна з яких встановлюється всередині приміщення, друга зовні та між ними прокладається кабель.

У комплекті до спліт-систем йде 5 метрів кабелю. Якщо потрібно більше, потрібно докуповувати.

Найдешевше ранцеві моноблоки.

Холодильні камери ми пропонуємо збірно-розбірні, які легко розбираються та збираються у разі переїзду.

Холодильне обладнання для харчових виробництв

Основним обладнанням для харчових виробництв є холодильні камери. Тому що вибираючи розміри, об'єм, форму, температурний режим, ви вибираєте ідеально підходящі саме для ваших обсягів виробництва, технологічних процесів та особливостей виробленої продовольчої продукції.

Погодьтеся, що рибальське господарство, м'ясний або ковбасний цехи, ферма з вирощування равликів - це абсолютно різні виробництва та різні температурні режими.

Можливе замовлення камер з перегородками, кутових камер зі скляними вставками, міні-камер.

Для виробничих процесів пов'язаних з ручною роботою зручно використовувати холодильні та охолоджувані столи з поверхнею з харчової нержавіючої сталі, що підходить для ручної обробки продуктів.

Зараз особливо популярними для харчових виробництв стають камери та апарати шокового заморожування. Шокова заморозка дозволяє на порядок збільшити термін зберігання харчових продуктів і спрощує багато технологічних виробничих ланцюжків.

Холодильне обладнання для зберігання використовують усі торгові та промислові підприємства, які виробляють продукцію, яка потребує зниженої температури. Незалежно від розмірів підприємства та необхідного температурного режиму, ми допоможемо створити необхідні спеціалізовані умови зберігання.

Це може бути два морозильні ящики для павільйону на ринку або холодильна камера на 100 кубів для рибальської флотилії. Аптечні холодильники зі скляними дверима або морозильна камера для кулінарних заготовок на автозаправці.

Зараз багато підприємств, які користувалися рефрижераторами і великими холодильними складами, що орендуються, оптимізують свій бізнес і покращують логістику за допомогою встановлення в кінцевих точках продажів холодильних і морозильних камер. І з правильністю цього підходу не можна не погодиться.

Коли під рукою постійний складський запас, постачання стають регулярними та прогнозованими, і жодна випадковість не перерве логістичну ланцюжок.

Торговельне холодильне обладнання

Найбільш популярним є обладнання для торгівлі харчовими продуктами: для супермаркетів, магазинів, торгових павільйонів, ринків. Кожна продуктова торгова точка обов'язково комплектується холодильними вітринами. Коли дозволяє площа, холодильні вітрини вишиковуються в лінію.

Дизайнерським та ергономічним рішенням для торгових залів є холодильні гірки або, по-іншому, регали. Це моделі з вертикальним розміщенням продукції і вільним доступом для покупців до продуктів, що продаються.

Для продажу замороженої продукції зручно використовувати об'ємні морозильні скрині зі скляним верхом – бонети.

Зазвичай все холодильне обладнання у супермаркетах та магазинах витримується в єдиному стильовому та кольоровому рішенні, що робить торговий зал привабливим для покупців, і створює необхідну і сприятливу для позитивних емоцій і покупок атмосферу.

Холод для магазинів та супермаркетів буває вбудований та зовнішній. Ці спеціальні терміни означають, що холодильні установки, що виробляють холод, розташовуються зовні магазину або у самому обладнанні.

Медичне холодильне обладнання

Медичне холодильне обладнання має ряд властивостей, відмінних від торгового та промислового. Воно має суворіші вимоги до точності температурного режиму. Тому для медицини та фармакології обладнання комплектують, крім табло з температурними показниками, ще й світловою та звуковою сигналізацією відхилення температури від заданих параметрів.

Крім того, самі необхідні температурні діапазони інші, ніж у харчовому та торговому.

Спеціалізовані холодильні шафи та камери з потрібними характеристиками – це обов'язкова вимога для аптек та фармацевтичних складів.

Також особливими технічними характеристиками мають холодильні камери для моргів.

На які критерії брати до уваги при виборі холодильного обладнання?

Насамперед, звичайно, слід звертати увагу на виробника. Виробник з історією та репутацією має досвід, враховує та виправляє прорахунки та помилки, розробляє затребувані ринком моделі.

Другий критерій – правильний вибір температурного режиму зберігання для вашої продукції. З цього приводу ми маємо цілу статтю.

По-третє, правильно підібрати об'єм та потужність. Тут мова йде про холодильні камери і холодильні шафи. Враховуємо, яка маса і температура продукту, що завантажується одночасно.
Матеріали виготовлення повинні бути механічно міцними, не крихкими, стійкими до дії перепадів температур та агресивних середовищ.
Також рекомендуємо не гнатися за максимальними знижками, а купувати у прямого постачальника чи великого дистриб'ютора. У цьому випадку ви легко знайдете свого постачальника, навіть якщо через кілька років вам знадобляться витратні матеріали, запчастини або ремонт.

Добавити коментар

Залишити коментар