Виготовлення алюмінієвих човнів

Виробництво алюмінієвих човнів - одна з найбільш частих робіт, яку виконують фахівці  суднобудівного підприємства. Найчастіше, такі плавзасоби замовляють, щоб здавати в оренду для прогулянок або риболовлі на озерах або річках України. Крім того, суду такого типу нерідко купують і для себе. Такі човни можуть бути як веслових, так і моторними. Херсонське суднобудівне підприємство пропонує виготовлення алюмінієвих човнів на замовлення з будь-якими параметрами за низькими цінами.

Виготовлення алюмінієвих човнів
Виготовлення алюмінієвих човнів


ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ ВИГОТОВЛЕННЯ АЛЮМІНІЄВИХ ЧОВНІВ

Чому саме алюміній?
Плавзасоби такого типу виготовляють з безлічі матеріалів. Це і фанера, і дерево, і пластик. Але найкращим рішенням буде саме споруда алюмінієвої човна. Переваг у цього варіанту чимало.

Мала вага. Суду з алюмінію значно легше сталевих і дерев'яних аналогів.
Міцність. Плавзасоби з даного металу відрізняються досить міцним корпусом, здатним витримувати удари без пошкоджень.
Довговічність. Будівництво алюмінієвих човнів дозволяє вам отримати судно на десятиліття. Вони не іржавіють і не розсипаються від корозії.


Простота в догляді. Алюмінієвому човні практично не потрібен догляд. Її необхідно лише періодично оглядати на предмет пошкоджень і очищати днище від наростів, якщо плавзасіб довго перебуває на воді.
Саме завдяки цим перевагам будівництво човнів з алюмінію і виявилося настільки затребуваним. Це універсальний матеріал, з яким взагалі не потрібно нічого робити. З періодичним оглядом і вирівнюванням днища, такий човен буде працювати на ваше благо протягом багатьох років.


Також пропонуємо укомплектувати човна підвісними двигунами, системою управління, навігацією, комфортними сидіннями, тентом і будь-яким обладнанням за бажанням замовника.

Підприємство здійснює будівництво алюмінієвих човнів під замовлення в будь-яких кількостях. Ми готові виготовити плавзасіб як за власними, так і за клієнтськими кресленнями. Пропонуємо як веслові, так і моторні човни. Для будівництва використовується виключно високоякісні алюмінієві сплави, які витримують будь-які удари. На всі човни та обладнання надається гарантія.

----

Читати продовження

Добавити коментар

Залишити коментар