Вишиванка — традиційний український одяг.

Етно-стиль зараз мега-популярний. Сучасний одяг в українському стилі втілила в собі всю його багатогранну історію, багату культуру та унікальні традиції. На ринку багато різноманітних вишитих сорочок, спідниць, суконь та аксесуарів.

Вишиванка — традиційний український одяг.
Вишиванка — традиційний український одяг.


Виготовлення одягу займає від двох до п'яти днів, а в складних випадках — до місяця. Замовлення можна отримати за Нової Пошти, Укрпошти або іншим зручним для вас способом. Можлива доставка виробів за кордон.
Вишиванка — традиційний український одяг.

Вишиті сорочки колись виготовляли із саморобного лляного або конопляного полотна. Кожен регіон України відрізнявся своїм певним орнаментом і кольоровою гамою. Національна одяг не тільки захищала від дощу та холоду. Вона мала символічне значення, вказувала на етнічну, соціальну належність і вік людини, що її носить.

Зараз ми вибираємо вишиванки спираючись на свій смак і модні тенденції. Крім класичних старовинних нарядів, з'являються нові костюми з сучасним типом крою, авторської вишивкою. Високотехнологічне вишивальне обладнання дозволяє швидко і якісно наносити вишивку навіть на футболки та бейсболки.
Чоловічий костюм.

Традиційні українські чоловічі вишиванки — це символ мужності, сили та козацького духу.

Вони часто використовувалися як верхній одяг. У старовину сорочку заправляли в штани. В наш час вишиті сорочки вже не вдягають у складі повного національного костюма. Найчастіше їх поєднують з джинсами і носять поверх штанів. Тому іноді дизайнери прикрашають вишывкой низ виробу.
Яку вишиванку вибрати?

Вирішити питання вибору чоловічих вишиванок допоможе каталог: різноманітність кольорів, фасонів і фактур тканин цих стильних сорочок просто вражає. В інтернет магазині вишиванок представлені:

  • сорочки та футболки з сорочечной тканини, льону та шовку;
  • вишиванки прямого і приталеного силуету;
  • різні варіанти комірів і рукавів;
  • старовинні і дизайнерські візерунки.

 

Добавити коментар

Залишити коментар