Цемент

Коли ми вимовляємо «цемент» - то маємо на увазі міцність. І це правильно! Цемент – основа міцною, довговічною споруди. Ще в Античному Римі його застосовували в будівництві – і непогано будували!

Цемент (лат. – битий камінь) і в наш час - один з основних будівельних матеріалів. Без нього - ні побудуєш нічого, ні ремонту не зробиш. Тільки технології його виробництва в багато разів досконаліше, ніж в античні часи.

Цемент
ЦементЦемент відносять до крісталлогидратним матеріалів, так як він набирає міцність і твердне у воді, а отримані сполуки з цементних мінералів - тверді і водостійкі. Також, цемент називають мінеральним матеріалом - адже для його отримання використовують різні гірські породи. Виробляють цемент, нагріваючи до 1450°С суміш гашеного вапна і глини, що містить кремній, алюміній і залізо.

Якість цементу розрізняють за певним маркам, а встановлюють маркування, згідно з характеристикою його міцності при стисненні. Маркують цемент літерами «М» або «ПЦ», а числа маркування позначають навантаження, выдерживаемую зразком під тиском в кг/см2. Основні марки – М300, М400, М 500, М600. Якщо в маркуванні цементу додана літера «Д» - вона показує відсоток добавок, що входять в цемент.


Наведемо приклади коротких характеристик використання основних марок цементу:

Цемент ПЦ 400Д0 – можна використовувати у виробництві залізобетонних виробів широкого спектру застосування, як підземних, так і підводних споруд, при впливі на них прісних або солоних вод.

Цемент ПЦ 500Д0 – використовують для ЗБВ при будівництві споруд з підвищеними вимогами до морозостійкості, довговічності і водостійкості. За допомогою цієї марки цементу виробляються піноблоки, пескобетон, будівельні розчини та багато іншого. Цемент цієї марки - самий використовуваний.

Цемент ПЦ 500Д20 – використовують для виготовлення плит перекриттів і будівельних блоків, а також для приготування штукатурних і кладок розчинів.


Інтернет - магазин оздоблювальних матеріалів  повідомляє, що цемент можна купити у нас, і пропонує вам ознайомитися з асортиментом різних марок і фасовок будівельного цементу, описи яких знаходяться на сторінці нашого сайту. У відповідності з вашими потребами, у нас виробляється продаж цементу різних марок і ваг упаковки. Ціна знаходиться в діапазоні від 80 до 150 грн., в залежності від марки і ваги мішка цементу.

З усіх питань придбання цементу можна звернутися до нашого менеджера за телефоном, і отримати вичерпну консультацію.

Добавити коментар

Залишити коментар