Напівсуха цементно-піщана фібростяжка-секрет успіху!

Багато професіоналів в будівельній сфері шукають відповідь на питання: Як зробити стяжку підлоги ідеальною? Відповідь давно знайшли в Європі, де широко поширена напівсуха цементно-піщана стяжка з фіброю. Особливо вона популярна в Німеччині, традиційно лідируючої в таких сферах, як автопром, Виробництво обладнання, різних інструментів і пристосувань.

Напівсуха цементно-піщана фібростяжка-секрет успіху!
Напівсуха цементно-піщана фібростяжка-секрет успіху!


Природно, для будівництва і ремонту сучасні інструменти необхідні, адже їх грамотне застосування дозволяє швидко, якісно і досить недорого укладати цементно-піщані стяжки, готові для пристрою фінішного покриття. Тому прийнято вважати, що технологію приготування цементно-піщаної суміші з додаванням фіброволокна придумали саме практичні німці. Це факт: сьогодні саме Німеччина і Японія - визнані лідери в технологіях використання різних типів фібри в бетонах і розчинах.

але не тільки європейці і жителі Країни висхідного сонця знають секрет ідеальної стяжки підлоги. Фахівцям відомо, що дисперсноармуючі волокна (фібру) в технології виробництва бетонів і розчинів, стали використовувати задовго до того, як вона широко поширилася в світі в цілому і, зокрема, в Європі. Цікаво, що перший в світі патент на фібробетонну конструкцію в 1909 році отримав російський вчений, інженер-шляхієць Некрасов В. П.. Вітчизняний винахідник запропонував додавати в розчин кінський волосся при виробництві бетону. Так народився новий матеріал, фібробетон, який набагато краще звичайного здатний чинити опір ударам, перепадів температур і вібрації.

додаючи фібру в цементно-піщаний розчин і використовуючи сучасну методику укладання підлог, можна зробити стяжку з цілим рядом переваг:


  • &Bull; Абсолютно рівні підлоги. Створена зроблена за цією технологією стяжка підлоги не вимагає додаткового вирівнювання. Вона є ідеально бридким підставою під плитку, паркет, лінолеум, полімер, коркове покриття.
  • • висока швидкість укладання і, як наслідок, зниження вартості робіт. Ця технологія дозволяє всього за один день зробити стяжку найвищої якості на великих площах (одна бригада укладає по 150-500 м2 в зміну).
  • • Усадка і тріщини відсутні. Завдяки цій технології, в піщано-цементному розчині міститься мінімальна кількість води, яке необхідно тільки для гідратації цементу. Цим пояснюється підвищена міцність матеріалу. Дана марка стяжки витримує навантаження в 175 кг \ см2 і вище.
  • • конкурентна вартість і доступність такої стяжки. При будь-якій товщині стяжки її армування поліпропіленовим фіброволокном служить чудовою альтернативою застосуванню дорогої сталевої сітки.
  • &Bull; мінімальний набір обладнання. Щоб зробити стяжку даного виду, не потрібно кранове обладнання і велика бригада некваліфікованих робітників. Суміш подається без бетононасоса на висоту по вертикалі до 80 м, по горизонталі до 150 м.
  • &Bull; високі показники в експлуатації. Всього через 12 годин стяжка витримує пішохідне навантаження, через 24 години в даному приміщенні можна продовжувати оздоблювальні роботи, а облицювання стяжки будь-яким фінальним покриттям можна проводити через 60 годин.
  • • Покрівельні роботи. Застосовуючи дану технологію, можна створювати підставу під м'яку покрівлю.
Добавити коментар

Залишити коментар