Ламінат

Ламінат – це підлогове покриття, що імітує паркет з різних порід дерева або інші колірні поєднання і малюнки.

Ламіновані пластини-дошки з довжиною 1,2 - 1,7 м, шириною 20 див, товщиною 6 -14 мм. з основою з ДВП, або рідше ДСП – це структура ламінату.

Ламінат
Ламінат


Кожна компанія-виробник має свою технологію виробництва ламінату, але в основному, панелі мають чотиришарове будова:

  • – захисний - плівка із спеціальних смол.
  • – декоративний – просочена смолами папір з малюнком;
  • – основний – несуча плита з ДВП високої щільності HDF;
  • – стабілізуючий – просочений смолою папір.

Верхній шар буває одношаровим, так і багатошаровим – з меламінової або акрилової смоли. Після полімеризації володіє міцністю близькою до корунду. Полімеризація надає ламінату такі властивості: стійкість до стирання, несприйнятливість до хімікатів, плям, вицвітання і механічних пошкоджень.

Дизайн ламінату не має обмежень. Практично всі виробники ламінату використовують декори, що імітують натуральний паркет, «зістарені дошки», натуральну кераміку і камінь з багатющим кількістю відтінків. Сьогодні все більше входить в моду ламінат яскравих екзотичних квітів і малюнків. Поверхня ламінату в основному матова, але в нових варіантах дизайну - глянсова поверхня.

Клас міцності присвоюється ламінату після випробувань по самому низького результату тесту.
Кріплення ламінату – це його довговічність і міцність. В основному, це: паз – гребінь, але останні розробки виробників - це замковий метод. Цей метод дозволяє використовувати підлогу багаторазово, а також швидше зібрати, розібрати і виправити його в разі необхідності.

Яскравим прикладом ламінату, виглядає як розкішний паркет з благородних порід деревини – це продукція компанії Premium (Німеччина). Це ламінат, який об'єднав в собі різноманіття прекрасних традиційних декорів Європи. Ламінований паркет Premium Click – краса природності, висока якість і гідна вартість
.
Найважливішою складовою якісної укладання ламінату є підкладка, сприяє рівній укладанні, шумоізоляції та влагозадержанию. Існують наступні види підкладок: пенополиэтиленовая, пробкова, бітумно-пробкова, з екструдованого пінополістиролу.

Інтернет-магазин оздоблювальних матеріалів в Києві задоволенням пропонує вам вибрати і купити ламінат і супутній матеріал – підкладку.

Добавити коментар

Залишити коментар