Конструкція напівсухої стяжки підлоги

Конструкція напівсухої стяжки підлоги на шарі сухої засипки із застосуванням гіпсоволокнистих листів Кnauf.

Конструкція напівсухої стяжки підлоги
Конструкція напівсухої стяжки підлоги


1. Плита перекриття, зазвичай із залізобетону. За технологією, якщо стяжка виконується не вперше, то перед початком робіт необхідно видалити всі попередні підлогові покриття і стяжки аж до панелі перекриття.
2. Поліетиленова плівка-підходить для залізобетонного перекриття. Якщо несуча основа підлоги зроблено з дерева – замість поліетилену використовують спеціальну парафінову або ж бітумний папір.
3. Кромочная стрічка. Являє собою смугу товщиною близько 10мм, зроблену з поліетилену спіненого, або ж мінвати. Основне призначення кромочной смуги-звукоізоляція, також вона необхідна для того, щоб уберегти від деформаційного впливу несучих елементів конструкції (підлога і стіни), на ваше нове збірне підставу підлоги.
4. Шар сухої засипки з керамзиту малої фракції. Головне - щоб керамзит був сухим, використання сухої засипки з вологістю вище 1% не допускається – цим можна тільки зіпсувати нову основу підлоги.
5. Елементи сухої збірної стяжки-гіпсоволокнисті (гіпсоволоконні) листи стяжки. Їх ще називають"Кнауф суперпол". Залежно від обраного підстави, може бути виконана укладання в один шар, або два шари.
6. Клей для з'єднання листів ГВЛ.
7. Саморізи для додаткового скріплення елементів підлоги.
Якщо у Вас виникли питання, пов'язані з технологією укладання гіпсоволокнистих листів Кнауф і пристрої стяжки підлоги з ГВЛ КНАУФ - ви завжди можете зв'язатися з нами по телефону або електронною поштою, ми надамо вам безкоштовну консультацію. Якщо ж Ви вже визначилися і зробили свій вибір на користь сухого збірного підстави підлоги – телефонуйте нам для здійснення замовлення, наш фахівець приїде до вас. Виїзд фахівця для виміру в Киеві та київської області і складання кошторису безкоштовно.

==

Замовити стяжку підлоги в Києві - https://машинная-штукатурка.kiev.ua/stagka-pidlogu/


==

Будемо раді співпраці!

Добавити коментар

Залишити коментар