Рідкі цвяхи

Напевно, багато хто не пам'ятають ті, не дуже давні часи, коли людство не знало, що таке «рідкі цвяхи», але, швидше за все, люди незабаром забудуть, що таке - цвяхи залізні.

Це трапилося в далекій Америці, в 1962 році. Компанія Macco почала виробництво спеціального клею у картриджах для різних будівельних робіт. А в 1968 році був створений бренд - Liquid Nails, що перекладається як: «рідкі цвяхи». У Росії ця продукція з'явилася лише в 90-е роки 20 століття. І з тих пір, така зручна і незамінна річ, як клей «рідкі цвяхи», міцно тримає позицію вдалою альтернативи звичайним цвяхам.

Рідкі цвяхи
Рідкі цвяхиОсновний компонент Рідких цвяхів – це синтезований каучук, з додаванням різних полімерів. А в якості наповнювача використовується глина особливого виду – володіє підвищеною пластичністю, яка видобувається в Техасі (США).

По суті, рідкі цвяхи - це просто клей, але з поліпшеними у багато разів технічними характеристиками. Застосувати його можна в самих різних областях, які потребують потужному склеюванні, наприклад: різні панелі, гіпсокартон, фанера, молдинги, кераміка, ДСП і ДВП, теплоізолюючі пенопанелі. Все тримається - просто «намертво», але за умови правильної попередньої підготовки поверхонь, що склеюються.

Якщо ви вирішили купити рідкі цвяхи в Україні, вам просто необхідно знати про існування 2 аналогових клею з цим брендом, мають різні основи: один на водорозчинній, а інший - на органічному розчиннику. Перший використовується тільки в приміщенні з середньою плюсовою температурою, для другого, такі негативні фактори як: мороз і вологість - не проблема, завдяки оптимізованим сполук з органіки. Рідкі цвяхи випускають, за ліцензією, різні компанії-виробники. При покупці потрібно звернути увагу: на склад, спосіб застосування, витрата клею на одну одиницю квадратної площі, щоб зробити правильний розрахунок, правильно дотримуватися інструкцію і отримати бажаний результат.

Монтажний клей рідкі цвяхи SOUDAL (СОУДАЛ) – на основі неопрену. Застосовується для приклеювання керамічної плитки, плінтусів, підвіконь, дерева, цегли, каменю і т. д. Міцність аналогічна кріплення цвяхами і шурупами. Водостійкий клей застосовується для зовнішніх і внутрішніх робіт. Виробник SOUDAL (Бельгія).

Марка Titebond є кілька різновидів клею рідкі цвяхи: червоної, жовтої і зелених тубах, які призначені для різних видів і характеристик робіт. Це висока якість і надійність. Виробник клею рідкі цвяхи Titebond - Franklin International (США).

При правильному використанні всіх пунктів інструкції по роботі з Рідкими цвяхами, у вас завжди буде 100% результат відмінної якості вашої роботи.

Добавити коментар

Залишити коментар