Штукатурка стін від клопів. Коли можна використовувати отруту?

Поява клопів та інших дрібних жучків в стінах вашого будинку не найприємніша подія і як правило змушує всю сім'ю гидливо ставиться до всього що в будинку. Тому якщо ви вирішили оголосити війну клопам – ознайомтеся з матеріалом нижче. 

Штукатурка стін від клопів. Коли можна використовувати отруту?
Штукатурка стін від клопів. Коли можна використовувати отруту?


Насправді клопи не живуть в стінах або розмножуються, вони знаходять важкодоступні місця і селяться в них, це як правило недоступні для світла місця, в тріщинах в стінах, в стиках шпалер, килимах, книгах, в меблів, частіше в м'якій, такий як Дивани, Ліжка і матраци. Клопи проявляють активність найчастіше вночі, але іноді і світлий час доби.
Тому додавати в штукатурку отруту це зайве! І якщо у вас новий цегляний або панельний будинок то потрібно ретельно закрити всі можливі щілини. Якщо буде повна штукатурка-Шпаклівка приміщень, то щілин залишитися не повинно. 

Коли ж потрібно додавати хімію-отруту в стіни? 

1.    Варіант це коли ви закриваєте старі стіни гіпсокартоном - метод нанесення якої передбачає застосування спеціально підготовлених листів, виготовлених в заводських умовах. Ось садити гіпсокартон на старі стіни можна на розчин з хімією від клопів.
2.    Варіант це коли у вас дерев'яні стіни – а ви хочете обробити їх гіпсом. Тоді бажано розділити штукатурку на два шари. І ось в нижній шар, який буде прилягати до дерева теж можна додати отрути.

Гіпсова і цементно-вапняна штукатурка: що краще від комах?

На сьогодні в будівництві велике значення надається гіпсовій машинній штукатурці. Ця технологія застосовується для забезпечення високого рівня якості обробки стін в приватних будинках, квартирах, офісах, магазинах, виставкових залах і багатьох інших приміщеннях.
У гіпсовій стіні при нормальній вологості ніколи не заведуться жучки, але якщо в будинку або квартирі був потоп, і гіпс потріскався то в його тріщинах обов'язково щось буде жити!
А ось цементно-вапняна штукатурка при машинному методі нанесення відрізняється від гіпсової високою стійкістю до вологості. Завдяки своїм природним властивостям такий будівельний матеріал забезпечує ідеально гладку, рівну поверхню стін без необхідності використання гіпсокартону і стійку до тріщин.

Чим помазати стіни, щоб клопи в них не жили, і що можна додати в штукатурну суміш?


Хлорофос. До складу входять отруйні речовини, тому зберігати інсектицид потрібно в щільно закритій ємності, в місці, де немає доступу для дітей і тварин. Дану отруту додати в суміш в пропорції 1:4. При використанні хлорофосу потрібно не забувати про власну безпеку. Працювати обов'язково в спеціалізованому одязі, рукавичках і в масці з марлі.
Карбофос. Засіб досить ефективне, але має свої мінуси: володіє неприємним різким запахом. Розводити з клеєм в співвідношенні 7 грам на 1 літр. Ретельно перемішайте і можна приступати до поклейки шпалер. Одяг і рукавички, в яких були зроблені роботи, варто викинути.
Тетрикс. Використовувати 100 мл засобу на 1 літр клею. Розчин має неприємний запах.
Микрофос. Один з найбезпечніших інсектицидів має низький рівень токсичності. Використовувати препарат можна при боротьбі не тільки з клопами, але і з мурахами, тарганами. Змішувати засіб з клеєм рекомендують в пропорції 1:20. 

Якщо вам потрібно виконати всі оздоблювальні роботи із застосуванням гіпсової машинної штукатурки на високому професійному рівні, з урахуванням відповідних будівельних норм звертайтеся в компанію по механізованій штукатурці.

Вони використовують виключно фірмову гіпсову штукатурку відомих виробників, що відповідає всім стандартам якості. Крім того, в процесі роботи застосовуються новітні технології обробки і сучасне обладнання.


Добавити коментар

Залишити коментар