Стяжка підлоги в квартирі, стяжка підлоги в котеджі

При влаштуванні стяжки підлоги в квартирі або стяжки підлоги в котеджі дуже важливо застосовувати найбільш передові технології. Інженерні розрахунки та акустичні дослідження дали точну інформацію для пристрою найбільш якісних "плаваючих стяжок", а також встановили фактори, що впливають на придушення шумів.

Стяжка підлоги в квартирі, стяжка підлоги в котеджі
Стяжка підлоги в квартирі, стяжка підлоги в котеджі


Ефективність "плаваючої стяжки" була встановлена дослідним шляхом. З'ясувалося, що здатність звукоізоляції безпосередньо залежить від ваги стяжки, що припадає на одиницю площі, а також від модуля пружності прокладки, по якій влаштовується "плаваюча стяжка". Отже, звукоізоляційні властивості "плаваючою стяжки" будуть вище, в тому випадку, якщо стяжка підлоги в квартирі буде важче [g (кг/м2)], а шар еластичного матеріалу пружною прокладки - товщі [a (см)].

крім того, дослідження виявили і оптимальну товщину пружної прокладки-7?10 мм, оскільки з ростом її товщини неминуче повинна рости міцність стяжки, а, отже, і додаткові витрати. Однак, абсолютно безглуздо заливати стяжку з поверхневою щільністю менше 50 кг / м2.

напівсуха механізована цементно-піщана фіброармована стяжка, сконструйована за європейською технологією, при товщині 5 см і вазі 85 кг/м2, щодо звукоізоляції вважається найбільш підходящою.

--

Стяжка підлоги в Києві

--

Для досягнення необхідного звукоізоляційного ефекту зовсім не годяться пружні прокладки, товщиною менше семи міліметрів в стислому стані, а також" плаваючі " конструкції чистих підлог, що мають поверхневу щільність менше 50 кг/м2.

Якщо ви взагалі хочете забути про шуми, то при влаштуванні напівсухий механізованої цементно-піщаної фіброармірованной стяжки в квартирі за європейською технологією, використовуйте композитну прокладку з матеріалу Термозвукоізол® для нижній шару і звукоізоляційну мембрану Tecsound & reg; для верхнього шару.

застосування "плаваючою стяжки", влаштованої тільки за матеріалом Термозвукоізол & reg; покращує звукоізолюючу здатність міжповерхових перекриттів від повітряного шуму, вираженого в 10?12 дб. При бажанні ці цифри можна збільшити і до 28?30 дб, що значно перевищує норму захисту від ударного шуму в будівлях всіх категорій комфортності.

Добавити коментар

Залишити коментар