Стяжка підлоги Київ

Стяжка, тонкий міцний шар в багатошарових конструкціях будівель, призначений для сприйняття і передачі навантажень (наприклад, від знаходяться на покрівлях або підлогах людей, вантажів, обладнання) на нижележащий шар тепло - або звукоізоляції.Стяжкупріменяют при недостатній жорсткості нижележащего шару, для створення рівної поверхні, що забезпечує якісну укладку верхніх шарів, наприклад, гідроізоляції покрівлі або покриття підлоги (виписка з Великої Радянської Енциклопедії)

Стяжка  шар,  для вирівнювання поверхні підстави і для додання фінішному покриттю необхідного ухилу. Крім того, стяжкупріменяют для пристрою жорсткої і щільної кірки по нежорсткому або пористому тепло -, гідро - і звукоізоляційного шару.

---

Замовити стяжку в Києві - на цьому сайті

---

Насправді ж дуже мало справжніх фахівців, здатних швидко і якісно здійснити роботу по устройствастяжкі. При цьому абсолютна більшість цих фахівців працює у великих фірмах, які стурбовані пошуком і виконанням робіт на великих об'єктах. Туди і техніку доставити вигідно і завезти задешево куплені оптом матеріали легко.вся справа в тому, що після розвалу СРСР, розвалилася і повністю зникла система професійно-технічного навчання (Держпрофобр СРСР). В даний час практично ніде не готують кваліфікованих робітників за будівельними спеціальностями. Тому вони зараз у великому дефіциті. І не вірте тим приватним підрядникам з ближнього зарубіжжя, що їм під силу всі будівельні спеціальності! Це блеф! Не може людина, яка не пройшла спеціальної професійної підготовки і навчання, не має досвіду практичної роботи, володіти всіма будівельними спеціальностями на рівні, як говорили раніше, 6-го (або на крайній випадок 5-го) розряду. А саме фахівцеві з такою кваліфікацією раніше довірялося і доручалося виконання робіт з влаштувстяжкі.

тому для «крутих » будівельних фірм, в яких працюють ці, дивом збереглися умільці, тисяча квадратних метрів – це вже щось, в порівнянні зі 100 квадратними метрами у вашій квартирі. Занадто великі накладні витрати в перерахунку на один квадратний метр площі вашої квартири в порівнянні з одним квадратним метром великого об'єкта.
За технологією виготовлення плит міжповерхових перекриттів (збірних і монолітних), службовців підставами для підлог у всіх типах будівель, гладкими вони робляться тільки з одного боку — тієї, яка згодом стане стелею розташованої нижче квартири (приміщення). Сторона, якій належить стати підлогою, завжди нерівна, з горбами і западинами. Крім того, перепади рівня підлоги в квартирі, офісі і т.п. найчастіше досягають 100 мм. навіть не фахівцеві зрозуміло, що на таку поверхню не можна якісно настелити будь-яке покриття.
на фото 1 показаний типовий вид перекриття з боку майбутньої підлоги. Коментарі, так би мовити, зайві!
якщо ж, нарешті, прийнято рішення здійснити оздоблювальні роботи у вашій квартирі (офісі і т.п.), то необхідно прийняти також рішення, хто буде ці роботи здійснювати.
Ясна річ, що головним аргументом для прийняття такого рішення в місті Київ на користь того чи іншого підрядника, розумно вважати вартість майбутніх робіт і матеріалів. Але і терміни виконання робіт, а також їх якість повинні оцінюватися нарівні з вартістю.
у зв'язку з цим не зайвим буде знати, що чиста підлога або як ще кажуть «підлогове або фінішне покриття», образно кажучи, лише верхівка айсберга, якщо з айсбергом порівняти всю конструкцію підлоги. Як відомо айсберг на дві третини прихований від наших очей під водою. Так і під будь-яким покриттям підлоги прихована від наших очей дуже важлива частина підлоги, про яку багато хто навіть не здогадуються.
Від того, наскільки якісно буде виконана прихована від ваших очей частина підлоги, іменуемаястяжкой, вирішальною мірою будуть залежати:

  • витрати на влаштування покриття підлоги;
  • зовнішній вигляд і довговічність цього покриття;
  • і навіть ваші взаємини з сусідами знизу під час експлуатації вашої квартири, тому що будь-яке міжповерхове перекриття неминуче вимагає при влаштуванні підлог здійснення комплексу гідрозвукоізолюючих заходів. Це аксіома, яка не потребує доказів!

Які ж вимоги пред'являються до якості стяжок?

Будівельні норми і правила (СНиП 2.03.13-88«підлоги») головним чином регулюють характеристикистяжекпо їх міцності.
в цьому відношенні європейські норми (наприклад, британський стандарт BS 8204) нарівні з вимогами до міцності стяжок, дуже велике значення надають якості їх поверхні.
досить сказати, що відповідно до європейських вимог поверхностьстяжкидолжна бути настільки рівною, що при накладенні на неї 2-х метрової еталонної металевої рейки (правило) просвіт між цією рейкою (правилом) істяжкойв будь-якому місці не повинен перевищувати 1 мм (фото 2).
відхилення ж від горизонтального рівня поверхностістяжкіне повинно бути більше 5 мм на довжині 10000 мм.
ці дуже високі вимоги до качестяжекобусловлени не менш високими вимогами до горизонтальності і якості поверхні, які пред'являють ці стандарти до фінішних покриттів підлог.
що пропонує фірма«ЕВРОСЯЖКИ »?
Фірма «ЄВРОСТЯЖКИ» входить до складу індустріально-будівельного холдингу «РЕГІОНБУД » і володіє всіма людськими і технологічними ресурсами, а також досвідом і фундаментальними знаннями, необхідними для виконання робіт по влаштуванню всіх видів на рівні європейських вимог і стандартів.


Київська компанія виконує всі роботи «під ключ» і в дуже короткі терміни без зниження якості кінцевої продукції, а замовлення на виконання робіт приймаються, вже починаючи з 30 м2.
всього за 8 годин у вашій квартирі (офісі, магазині …) буде влаштована напівсуха стяжка підлоги найвищої європейської якості за розумну ціну!


Напівсуха механізована цементно-піщана стяжка

Виконана за європейською технологією – оптимальне рішення не тільки ідеального підстави для укладання будь-яких типів фінішних покриттів підлог, але і проблем гідро - і звукоізоляції.
при цьому, вже через 24 години після устройствастяжкі, виконаної за цією технологією, дотримуючись рекомендацій фірми «Євростяжкі», можна продовжити всі види оздоблювальних робіт, не побоюючись того, чтостяжкадаст тріщину або зіпсується яким-небудь іншим чином.
По фото 3. можна судити про те, як виглядає виконана нами за європейськими нормами і стандартамстяжка,
5 років гарантії – візитна картка фірми « ЕВРОСЯЖКИ»!
про види і перевагахстяжек, виконаних за європейськими нормами і стандартами, про проблеми, які можна дуже успішно і недорого вирішувати з їх допомогою, читайте в наступних номерах газети Стройка.

Добавити коментар

Залишити коментар