Як зробити стяжку підлоги ідеально?

Сучасне будівництво не може обійтися без знань про те, як зробити стяжку підлоги якісно і швидко. Стяжка, мабуть, - єдина на сьогодні якісна основа для подальшого зведення підлоги. Будь-який тип підлогового покриття європейського рівня потребує міцної і абсолютно рівною базової поверхні.

Як зробити стяжку підлоги ідеально?
Як зробити стяжку підлоги ідеально?


Ринок будівельних матеріалів і послуг демонструє спокусливий достаток, але в будь-якому випадку, коли ми приступаємо до ремонту, вирішальним фактором виявляється співвідношення ціни і якості. Практика показує, що важливу роль в успішному ремонті, а в нашому випадку, в мистецтві зробити стяжку підлоги оперативно, грає ваша інформованість і професіоналізм робітників.

провідними розробниками визнано перевагу за напівсухий механізованої цементно-піщаної фіброармірованной стяжкою. Наша компанія може здійснити таку стяжку підлоги в Києві за один день за абсолютно тими ж технологіями, які прийняті в Європі і у всіх цивілізованих країнах. Для вас ми рекомендували б саме таку стяжку. Однак, щоб підвищити рівень вашої інформованості в області якісного будівництва або ремонту підлоги, варто розповісти про різновиди технологій, які дозволяють зробити стяжку підлоги максимально якісно.

як зробити стяжку підлоги ідеальною? Стяжки поділяються на пов'язані, захисні і плаваючі, в залежності від того способу зчеплення (адгезії) з основою, на яких вони зводяться.

Призначення стяжок також може бути різним. Стяжки бувають вирівнюють, вирівнювально-звукоізоляційні і вирівнювально-теплоізоляційні.

"ЗВ'ЯЗАНА СТЯЖКА"

у цього типу стяжки" говорить " назва, яке і відображає принцип її пристрою.

власне, це найбільш простий спосіб зробити стяжку підлоги швидко і якісно, а зв'язується вона безпосередньо з "сирим" бетонною основою.

між бетонною підлогою і" пов'язаної стяжкою " відсутні проміжні шари - плівки, прошарку, підсипки, прокладки, які можуть додаватися в інших випадках. "Пов'язані стяжки" призначені тільки для вирівнювання поверхні - в тих випадках, коли необхідно домогтися ідеально рівній поверхні для прокладки фінішного підлогового покриття, а також для того, щоб надати підлозі потрібний горизонтальний ухил.

однак, з точки зору будівельної акустики, "пов'язана стяжка" виконує ще й звукоізолюючу функцію. Відповідно до закону Релея, звукоізолюючі властивості міжповерхових перекриттів і будь-яких інших огороджувальних конструкцій, знаходяться в прямій залежності від ваги цих конструкцій. При влаштуванні" пов'язаної стяжки " вага квадратного метра площі перекриття зростає, збільшується поверхнева щільність міжповерхового перекриття в цілому, а значить одночасно поліпшуються звукоізолюючі властивості приміщення.

При влаштуванні " пов'язаної стяжки "професіонали обов'язково застосовують ще один спосіб підвищити звукоізоляцію вашого приміщення, так званий"відбій". "Пов'язана стяжка" не повинна жорстко з'єднуватися з зовнішніми і внутрішніми стінами або з перегородками, для чого по периметру приміщення обов'язково викладають обведення з пружного матеріалу, наприклад, стрічку з матеріалу Термозвукоізол. "Відбій" захищає сусідів від конструкційних і ударних шумів. Дана технологія дозволяє зробити стяжку за один день, подбавши про звукоізоляцію. Знаючи, як зробити стяжку підлоги на рівні світових стандартів, можна забезпечити комфорт і затишок в будь-якому приміщенні.


Захисна СТЯЖКА


призначення цього типу стяжки підлоги-захист і запобігання. Наприклад, гідроізоляційний килим захищає від будь-якого роду механічних пошкоджень. Іноді" захисні стяжки " прокладають без підвищених вимог до поверхні, але тільки в тому випадку, коли стяжка не служить основою для чистого підлогового покриття і сама не є остаточним підлогою.

однак, якщо "захисна стяжка" буде так званим цементним підлогою, або з часом на неї викладуть, наприклад, керамічну плитку або керамограніт, то поверхня такої стяжки повинна бути ідеально рівною.

"відбій", про який говорилося вище, прокладається в залежності від того, що повинна захищати стяжка підлоги. Якщо це буде гідроізоляційний килим, то він цілком підійде для функції "відбою" і дасть звукоізоляційний ефект. Гідроізоляційний килим потрібно завести на стіни згідно проектним рекомендаціям. Як правило, висота такого "відбою", при гідроізоляції іменованого" фартухом", становить десять-п'ятнадцять сантиметрів.

"захисні стяжки" споруджують досить рідко виключно для вузького призначення, наприклад, як ми розглядали, тільки для захисту гідроізоляції. "Захисні стяжки" зазвичай роблять з міркувань максимальної економії коштів і, як правило, у другорядних приміщеннях.

а ось стяжки, що захищають теплоізоляцію, набули широкого поширення. Згідно функціональної приналежності, такі стяжки назвали"захисні вирівнювально-теплоізоляційні стяжки".

скористайтеся цим різновидом "захисних стяжок", якщо вам необхідно:

- захистити від механічних пошкоджень теплоізоляцію;

- залити тверду цементну підлогу, з подальшим фінішним покриттям або без нього;

- залити тверду цементну підлогу на горищі або в підвалі по напівжорсткому або сипучому теплоізолюючому матеріалу;

- спорудити міцну основу із заданими ухилами і з застосуванням напівжорсткого або сипучого теплоізолюючого матеріалу для подальшої прокладки гідроізоляційного килима (наприклад, пристрій плоских дахів житлових) в якості фінішного покриття.

до якості "захисних стяжок" за параметрами монолітності, міцності і стійкості до утворення тріщин, пред'являють дуже високі вимоги. Залишається поза конкуренцією напівсуха механізована цементно-піщаної фіброармована стяжка, виконана за європейською технологією. Цей спосіб заливки підлоги оптимальний по співвідношенню ціни і якості.

Добавити коментар

Залишити коментар