Виробництво Блістеру в Україні

Виробництво заготовок під блістерну упаковку швидко якісно з використанням блістерного лаку Оригінальна назва: Блістерна упаковка: «друга шкіра» для товару Блістерна упаковка у блістерній упаковці можна зберігати навіть швидкопсувні продукти, якщо використовувати асептичне Пакування.

 Щоб зафіксувати предмет всередині упаковки, застосовують термоусаджування. Упаковка з блістера - це популярний вид вакуумного формування, коли предмет ніби «окреслюється» по контурах. Для чого потрібна упаковка-блістер? Це захист товару від пошкоджень, підробок, а також прискорення процесів підрахунку і упаковки. Крім того, це ще один спосіб реклами виробника.


Блістерна упаковка використовується для 1. Автозапчастин та аксесуарів. 2. Радіоапаратури і приладів. 3. Канцелярія. 4. Парфумерних і косметичних товарів. 5. Іграшка. 6. Ювелірних виробів. Як виготовити блістерну упаковку? Існує два варіанти отримати упаковку з блістера-виробництво на одному обладнанні і поділ процесів формування. У першому випадку формування, наповнення і запечатування виробляє одна компанія, а в другому – можна придбати різні заготовки для упаковки з блістера окремо. Якщо продукція випускається величезними партіями і форма блістерної упаковки не змінюється, можна поставити весь процес «на конвеєр».


Однак більшість замовників у Києві купує заготовки блістерної упаковки, а заповнює і запечатує підкладками їх на власному обладнанні.  пропонує виготовлення якісних заготовок на основі блістерного лаку за вигідною ціною.


Види блістерних упаковок

  •  Вкладиші – упаковки для кондитерських виробів, косметики.
  •  Блістери - "скриньки" для флаконів, банок з медом.
  •  "Пенали" з фіксацією картонною підкладкою.
  •  Блістери на»зварюванні".
  •  Блістери на засувках.
  •  Для подарункових упаковок


особлива Висічка за допомогою штанц-форми. Завдяки вдалому "тандему" пластика і картону, можна досягти значного збільшення продажів. Упаковка-блістер складається з плівкового футляра і поліграфічної підкладки.


ДО РЕЧІ, підкладку можна використовувати для нанесення слогану, інформації про товар, виробника. Упаковка з блістера - це "резюме" товару, причому покупець може розглянути всю інформацію прямо через пластик. Скористайтеся технологічним і функціональним видом упаковки, замовивши заготовки блістерів

Коментарі 1

admin от 18 квітня 2020 03:38

Грамотний дизайн упаковки-запорука привабливості товару! Оригінально виготовлена упаковка є сильним іміджевим інструментом і здатна ефективно виконувати функції продавця. Саме тому виготовлення упаковки на замовлення (Чернівці, Хмельницький, Кам'янець-Подільський - сайт про місто) сьогодні користується високим попитом. Знаючи, що саме потрібно клієнту, друкарня пропонує грамотне втілення будь-яких дизайнерських рішень. Залежно від вимог, ми допоможемо оформити упаковки для: харчових продуктів; косметики, парфумерії; медичних препаратів; одягу, взуття; подарунків; напоїв і алкоголю; промислових товарів.

Якщо ви шукайте, Де купити коробки для упаковки, наша компанія готова підказати ідеальний варіант для співпраці. Ми не тільки зробимо упаковку оригінальною, гідною окремої уваги, але і доставимо готову продукцію в усі регіони країни. Фахівці виконають будь-яке побажання замовника щодо розміру, форми, конструкції, колірного рішення, дизайну виробу. Не знайшли в каталозі відповідного виробу? Можете замовити коробки для упаковки в індивідуальному порядку. Пам'ятайте, неважлива на перший погляд упаковка може стати потужним інструментом, що впливає на психіку людини в позитивному або негативному ключі. Замовляйте виготовлення коробок друкарні, якій довіряєте із задоволенням візьме на себе ці приємні клопоти!
Добавити коментар

Залишити коментар