Реставрація ванн - кращий спосіб заощадити на покупці нової ванни.

Емалеві покриття чавунної ванни при дбайливої експлуатації, як обіцяють виробники, може прослужити від 10 до 30 років. Але на практиці це не завжди так. Згодом будь-яке покриття темніє, на ньому з'являються відколи й тріщини, які псують зовнішній вигляд.
Реставрація ванн може виправити це становище. Тим більше в тому випадку, якщо загальний ремонт чавунної ванни не потрібно. При необхідності повернути гладкість покриття можна шляхом відновлення емалі ванн.Сьогодні існує кілька способів досягти бажаного результату. Найпопулярнішим з них є метод, який отримав назву «наливна ванна». Полягає він в емалюванню ванн, при якій використовується рідкий акрил. Цей матеріал, що порівняно недавно з'явився на ринку, став альтернативою епоксидної емалі. На відміну від неї, акрил більш готується і здатний замаскувати незначні дефекти. З ним ремонт ванн став простим, швидким і доступним.

Варто відзначити, що рідкий акрил підходить для дешевої реставрації чавунних ванн і сталевих. Він легко наноситься на поверхню. При необхідності через час виріб можна оновити, «налив» акрил повторно. При цьому ви можете змінити його колір: фарбування ванни виконується шляхом додавання в акрил відтінку потрібного кольору.

Відновлення ванн проводиться прямо у вас вдома. Це зручно, тому що:

по-перше, не потрібно демонтаж вироби;
по-друге, ви економите гроші на транспортуванні;
по-третє, немає необхідності видаляти стару плитку, щоб здійснити реставрацію ванни.
Наші майстри, що працюють по Києву, Харкову, Дніпру, Запоріжжю, Одесі, Львову та Херсону, швидко і акуратно виконають відновлення чавунної ванни. Вся робота займає кілька годин. За цей час реставратори проводять всі необхідні підготовчі роботи.

наливна ванна

Сам процес реставрації ванни включає в себе кілька етапів.

Перший - підготовчий. Усуваються поверхневі забруднення. Потім в хід йдуть абразиви - видаляється шар старої емалі. Шорстку поверхню знежирюють і знепилюють. Перед покриттям ванни акрилом її потрібно повністю висушити і зняти систему зливу.

Потім готується сам матеріал: основу змішують з затверджувачем, при бажанні замовника додають колір.

Другий етап - безпосереднє нанесення рідкого акрилу. Так і виходить наливна ванна.

Останній етап не передбачає ніяких складних дій. Протягом двох-чотирьох діб поверхню сохне. Після установки зливної системи виробом можна користуватися.

Ціни на реставрацію ванн

Вартість реставрації ванн визначається виходячи з обраного методу і використовуваних видаткових матеріалів. Дізнатися, скільки коштує відреставрувати ванну, ви можете безпосередньо у наших майстрів.

Коментарі 1

Максим
Максим от 9 квітня 2019 23:35
wink Якщо комусь цікаво - то ось блог про реставрацію ванн - https://restoration-baths.blogspot.com
Добавити коментар

Залишити коментар