Акрилова ванна-вставка

Акрилова ванна-вставка має прекрасний зовнішній вигляд і гладку поверхню, а завдяки своїм теплоізоляційним властивостям дуже добре зберігає температуру води, тому вода у ванні після обладнання її акриловою ванною-вставкою вистигає значно повільніше, ніж до того.

Акрилова ванна вставка 

При цьому акриловий вкладиш, встановлений в чавунну або сталеву ванну, витримує великі навантаження, ніж акрилова ванна, так як чавунна або сталева ванна служить для нього каркасом. Якщо акриловий вкладиш встановити в сталеву ванну, то вона перестане дзвеніти при наповненні водою. Так як акрил має гарну теплоізоляцією, поверхня акрилової ванни-вкладиша тепліше на дотик, ніж поверхня сталевої або чавунної ванни. І звичайно ж, акриловий вкладиш не іржавіє! При цьому ціна акрилового вкладиша з установкою вельми доступна для бюджетного ремoнта ванної кімнати. Все це дає позитивні відгуки на акрилові вкладиші в ванни.
Нова акрилова ванна-вставка (акриловий вкладиш для ванни) - ванна у ванні


Установка акрилових вкладишів - це інноваційна технологія ремoнта ванн, пов'язана з якісно новим розвитком хімічної промисловості, з початком виробництва полімерів. Наші акрилові вкладиші виготовляються з акрилового листа «Senosan» компанії «Senoplast Klepsch Co. GmbH »(Австрія). Матеріал «Senosan» - це сучасне покоління полімерних акрилових матеріалів, сантехнічний акрил, посилений АБС-пластиком. АБС-пластик є одним з найбільш широко застосовуваних конструкційних полімерів. Даний матеріал цінується за його міцність і легкість. А акрил отримав широку популярність завдяки відсутності мікропористої структури і прекрасному зовнішньому вигляду. Таким чином, верхній шар - поліметилметакрилат - служить як гігієнічна поверхня, він має високу твердість. Нижній шар - акрілонітрілбутадіенстірольний пластик - виконує роль пластичної основи вкладиша. Тому сьогодні матеріал «Senosan» з його високими експлуатаційними якостями і декоративної красою широко застосовується провідними фірмами-виробниками сантехнічних приладів. Матеріал «Senosan» відноситься до категорії термопластів - пластиків, здатних при нагріванні розм'якшуватися і приймати задається їм форму. На заводі, в спеціальній термоформовочной машині, лист матеріалу нагрівають до температури розм'якшення і створюють в просторі між ним і матрицею вакуум, за рахунок чого він і приймає бажану форму. Після цього акриловий вкладиш додатково посилюється скловолокном. З матеріалу сантехнічний акрил, посиленого скловолокном, виробляються ванни відомих світових торгових марок. Форма і габаритні розміри наших вкладишів відповідають радянським ванн довжиною 1.5 м і 1.7 м. За основу для розробки форм вкладишів були взяті дев'ять типо-розмірів ванн радянських зразків, які широко поширені в нашій країні. Додатково ми пропонуємо двостулкові акрилові панелі-екрани під ванни, також вироблені з матеріалу «Senosan» австрійської компанії «Senoplast».

Ремонт ванни за технологією «Ванна у Ванні»

Ремонт ванни за технологією «Ванна у Ванні» займає 3-4 години, після чого ванна заповнюється водою, і через 24 години вона готова до використання. Час роботи залежить як від індивідуальних особливостей вашої ванни, так і від наявності додаткових робіт. Характер робіт, що проводяться обмовляється з майстром за місцем. Перед установкою акрилового вкладиша ванна повинна бути суха і чиста. Монтаж вкладишів виконують сантехніки, додатково пройшли спеціальне навчання. Після установки акрилового вкладиша ваша ванна буде виглядати дуже красиво і сучасно.


Акрилова ванна-вставка має прекрасний зовнішній вигляд і гладку поверхню, а завдяки своїм теплоізоляційним властивостям дуже добре зберігає температуру води, тому вода у ванні після обладнання її акриловою ванною-вставкою вистигає значно повільніше, ніж до того.

Часті питання по акриловим вкладишів:

 • - Як бути, якщо стіни моєї ванної кімнати обкладені плиткою?
 • - Це нормально. В такому випадку акрилова ванна-вставка підрізає у Вас вдома під плитку. Нова ванна-вставка закриває всю емальовану поверхню старої ванни, включаючи передній край, а місця стиків герметизуються силіконом.
 • - А якщо стара ванна вмурована в цегла так, що до сифона немає доступу?
 • - В такому разі ми сифон не замінює, а встановлюємо лише нові декоративні частини сифона - зливні решітки. Для цього існує спеціальна технологія.
 • - У мене в ванній блакитна плитка, тому хочеться і блакитну ванну, але боюся, що тони будуть відрізнятися. Чи є можливість привезти два акрилових вкладиша - білий і блакитний, щоб можна було подивитися поєднання кольорів?
 • - Звичайно, привеземо акрилові вкладиші обох кольорів, і Ви зможете вирішити на місці.
 • - Чим можна мити акрилову ванну-вставку?
 • - Акрилову ванну-вставку можна мити спеціальними засобами для акрилових ванн ( "Acryl-Net", "Acryl Polish" і т.п.).
 • - Планую ремонт. У цьому випадку встановлювати вкладиш потрібно буде до ремонту або після?
 • - Встановити вкладиш можна як до ремонту ванної кімнати, так і після його закінчення. Ви також можете уточнити деталі у нашого диспетчера.
 • - Протягом якого терміну виконується замовлення?
 • - У Запоріжжі ми намагаємося виконувати замовлення на протязі тижня, включаючи вихідні, при наявності на складі потрібного типо-розміру вкладиша. Приймаємо заявки як на будні, так на вихідні дні.


У чому переваги технології «Ванна у Ванні» в порівнянні зі звичайною заміною ванни?


- По-перше, Ви отримуєте 2 в 1 - теплу акрилову ванну в стійкому чавунному або сталевому корпусі. По-друге, Вам не потрібно витрачати гроші на витрати, пов'язані з ремонтом всієї ванної кімнати, - потрібно тільки встановити акриловий вкладиш! По-третє, акрилова ванна-вставка з доставкою і установкою коштує менше, ніж просто заміна старої ванни на акрилову або чавунну. Акриловий вкладиш - це ідеальний варіант, якщо Ви хотіли акрилову ванну, а фінансові можливості або інші обставини не дозволяють зробити ремонт всієї ванної кімнати, або він просто напросто не потрібен.

Акрилові ванни-вставки.

А чи знаєте Ви, що:
Акрилом називають поліметилметакрилат - матеріал, який в два рази легше силікатного скла. Тому полиметилметакрилат в прозорому вигляді застосовується у виробництві композитних стекол для високошвидкісних літаків «МіГ». У виробництві ванн застосовується полиметилметакрилат різних кольорів.


... Матеріал поліметилметакрилат по метаболізму близький до людського тіла, тобто приймається їм, тому з поліметилметакрилату виробляють зубні протези. З цієї ж причини, лягаючи в акрилову ванну, людина відчуває комфорт, що, безумовно, є одним з визначальних чинників при виборі матеріалу ванни.


Включення в акрил спеціальних біоцидних добавок (ця система під назвою «Antibac» застосовується в матеріалі «Senosan», з якого виробляються наші акрилові вкладиші) протидіє розмноженню мікроорганізмів на поверхні акрилової ванни-вставки.

Після надання форми шляхом вакуумного термоформування акрилова ванна-вставка додатково зовні покривається скловолокном, просоченою полімером. Скловолоконні армування служить додатковим посиленням для акрилового вкладиша.


... Світовий лідер у виробництві полімерних матеріалів компанія «Senoplast» виробляє пластики не тільки для сантехнічної промисловості, а й пластики, що застосовуються у виробництві автомобілів «Mercedes».


Перевірена часом технологія ванна у ванні відома вже більше 40 років в США, і більше 35 років - в Західній Європі.

Чому саме ванна у ванні?
Всупереч поширеній думці, чавун не тримає тепло, але він його дуже багато акумулює від гарячої води (охолоджуючи воду), а потім віддає це тепло в усі сторони. Чавун і метали не володіють термоізоляційними властивостями. Акрил з цим справляється набагато краще.


Так як акрил суб'єктивно на дотик тепліше, ніж чавун, то можна лягти в ванну і наповнювати її водою. Чавун ж доведеться спочатку наповнити теплою водою, щоб він нагрівся, а потім можна лягати.

У місцевості, де водопровідна вода не нейтральна, а має невелику кислотність, необхідно ставити спеціальні фільтри. В таких умовах дешева чавунна ванна без попередньої фільтрації водопровідної води приходить в непридатний стан протягом 1-3 років. Матеріалом для заводського емальірованія ванн служить скляний сплав на основі двоокису кремнію (кварцового піску), що містить в собі двоокис титану та інші добавки. Але звичайна склоподібна поверхня емалі ванн є гладкою тільки на вигляд, її структура насправді має безліч пористих заглиблень, в яких накопичуються забруднення, бактерії і водний камінь. Заводське склоподібне покриття нової чавунної ванни поступово роз'їдається водопровідною водою, яка руйнує тонкий шар глянцю емалі, роблячи покриття спочатку матовим, а потім шорстким. Полімерний матеріал акрилової ванни-вставки роз'їдати водою, і іржа відкладається на поверхні у вигляді жовтого нальоту, який потім можна легко змити зі спеціальними засобами для акрилових ванн. Тому в таких умовах полімерний матеріал акрилового вкладиша буде надійніше, ніж склоподібна емаль простий чавунної ванни.

Наші переваги в установці акрилових вкладишів:

 • -Ми застосовуємо додаткову технологію підрізування акрилових вкладишів по контуру стін, завдяки чому кахель не пошкоджується.
 • -Ми встановлюємо оригінальні ванни-вкладиші, додатково посилені скловолокном.
 • -У нас є всі форми ванн-вставок для радянських ванн 1.5 м і 1.7 м, в тому числі для ванн 1.5 м в "хрущовках" і для ванн 1.7 м в "сталінках",
  а також вкладиші для сидячих ванн 1.2 м.

Коментарі 1

Саша
Саша от 29 вересня 2020 15:51
Существует несколько методов реставрации чугунного изделия.
1. Покраска эмалью. Данный вариант является самым распространенным и практичным. Перед нанесением состава необходимо покрыть сухую ванну грунтовкой. При выполнении всех работ нужно помнить о личной безопасности, а также одеть защитные перчатки и респиратор. После полного высыхания грунтовочного слоя можно наносить эмаль. Для этого может потребоваться небольшого размера валик. Именно он позволяется заполнить небольшие сколы и мелкие царапины, оставшиеся после подготовки поверхности. Эмаль, как советуют специалисты, нужно наносить в три слоя, каждый из которых должен полностью высохнуть, перед нанесением следующего. Через несколько часов, после завершения окраски, поверхность нужно протереть растворителем, а через два дня отполировать.
2. Жидкий акрил. При нанесении данного состава под слив нужно поставить ненужную в дальнейшем емкость, в которую будет стекать лишняя краска. Наносить акрил нужно от угла по бортику. Категорически запрещено удалять образовавшиеся пузыри и неровности. Они со временем растекутся сами. На дне акрил выравнивается с помощью резинового шпателя.
Все двери должны быть обязательно открыты. После того, как ванна приобретет новое покрытие, чистить его можно только мягкими средствами, так как абразивные вещества могут испортить новое покрытие.
Добавити коментар

Залишити коментар