Штукатурка газобетоних стін в середині приміщення

Газобетонні стіни необхідно обробляти, і найкращим будівельним матеріалом тут послужить штукатурка. Головна перевага штукатурки полягає в тому, що вона візуально робить стіни рівніше. А, крім того, вони стануть придатними для наступних косметичних робіт. Добре знати основні особливості газобетонних стін, щоб досягти найкращого результату.

Штукатурка газобетоних стін в середині приміщення
Штукатурка газобетоних стін в середині приміщення


Особливості штукатурки газобетоних стін

Штукатурка газобетоних стін в середині приміщення вимагає дотримуватися певних технологічних вимог, в основі яких містяться нормативні показники, потрібні при будівництві конкретних будівель. Тому їх необхідно враховувати, щоб наступні роботи можна було проводити без додаткових питань. Зазвичай поверхні не вирівнюють занадто ретельно, а часто зовсім використовують шпаклівку в якості основного матеріалу обробки.однак для досягнення найкращого результату є необхідність у штукатурному розчині, який майстри рівними шарами наносять на поверхні. Зазвичай такі шари не дуже великі – близько 0,6 см, але може доходити і до 10 сантиметрів, якщо є які-небудь сильні нерівності і інші дефекти, що вимагають такого підходу. Найчастіше ж наноситься невеликий шар, якого достатньо для того, щоб стіни стали придатними для використання. при роботі зазвичай слідують такій схемі: поверхні грунтуються, потім наноситься основний Штукатурний склад. Дуже важливо, щоб дотримувалися особливі температурні режими, що мають досить велике значення в даній роботі. Залежно від параметрів блоків можна використовувати і інші методи, що дозволяють досягти найкращого результату.

---

Замовити - машинну штукатурку у Києві

---


Штукатурка газобетоних стін в середині приміщення вимагає дотримуватися певних технологічних вимог, в основі яких містяться нормативні показники, потрібні при будівництві конкретних будівель.

Які особливості має кладка з газобетону?

Так як газобетонні блоки не схильні до вигинів, їх неможливо використовувати як цеглу. Техніки кладок буде сильно різнитися, інакше можуть з'явитися тріщини і інші деформації. Тому потрібно додатково поштукатурити стіни і стелі, щоб приміщення стало більш міцним і готовим прослужити досить тривалий період без косметичного ремонту. На додаток до будівельної суміші можуть застосовувати скловолокно і серпянку різних розмірів.


Які штукатурки придатні для роботи з газобетонними плитами

внутрішнє оздоблення зазвичай проводиться будівельною сумішшю. Головне-слід дотримуватися відмінності між зовнішніми і внутрішніми матеріалами, так як їх придатність в роботах може дещо відрізнятися, і там, де потрібна особлива якість, краще скористатися спеціально призначеним для цього розчином. Також це знизить витрати на використовувані матеріали, а зовнішній вигляд буде радувати. в якості готових основних складів зазвичай беруться гіпсові, гіпсово-вапняні, цементні і цементно-вапняні. Щоб краще зорієнтуватися у виборі, слід відразу уточнити товщину, яка буде необхідна при штукатурці. Найвищим якістю можуть бути зацікавлені люди, які збираються надалі пофарбувати поверхні. А ось перед іншими видами оздоблювальних робіт такої ретельності у вирівнюванні вже не буде вимагатися. Цементні розчини зверху можна прошпаклювати, щоб вони мали закінчений вигляд перед останньою стадією робіт, що має свої плюси та мінуси.

Види штукатурки по газобетону

Високі і низькі температури вимагають уважного ставлення з боку майстра, який буде штукатурити. Залежно від цих умов він підбере тут суміш, яка найкраще підходить для роботи. Штукатурка газобетоних стін після завершення прослужить Вам довгі роки, але слід відразу зазначити, що основною точкою температурної позначки, при якій роботи не виконуються, вважається мінус п'ять градусів. Тому, якщо ви хочете в майбутньому мати хороші і міцні стіни, не варто цим нехтувати.


Як правильно штукатурити газобетоні стіни?


Перед штукатуркою необхідно добре заґрунтувати всі поверхні. Робиться це для підвищення ефекту зчеплення між матеріалами. Ґрунтова рідина вбирається і повністю висихає протягом доби. Потім штукатурну суміш розмішують до отримання однорідної маси за допомогою будівельного міксера. Поверхні акуратно заштукатурюються з використанням правила і великого шпателя. Потім поверхні затирають і шліфують на остаточному шарі.


Головне при цьому стежити, щоб температура не коливалася в процесі робіт і тим більше не опускалася нижче рекомендованої позначки на термометрі. Якщо ж склад, який використовується в роботі, морозостійкий, то можна штукатурити і при більш низьких температурах. Для цього уважно ознайомтеся з інструкцією. Проміжок від + 5 до + 25 градусів вважається найприйнятнішим.


Не варто забувати, що при будь-яких сумнівах краще варто скористатися професійним підходом. Для цього можна запросити майстра або команду працівників, що спеціалізуються в даній області, так як вони знають основні тонкощі і нюанси при роботі із штукатуркою.


Добавити коментар

Залишити коментар