Заняття йогою

У вас бувало таке, що через місяць після повернення з відпустки ви знову почуваєтеся втомленим і розбитим? Це означає, що відпочинок зняв лише зовнішні ознаки втоми, а енергії та сил майже не побільшало.

ЧОМУ МИ ЇЗДИМО В ЙОГА-ТУРИ?


Виїжджаючи за кордон або в подорож Україною, відволікаючись від звичних справ, місць та подій, ми відпочиваємо, «міняємо обстановку», але щоб повністю відновитися, не достатньо звичних пляжів, екскурсій та нових вражень. Справжній ефект перезавантаження дає практика йоги, включена в програму подорожі.

Тури з йогою поєднують приємне з приємним та корисним: відпочинок, знайомство з новими країнами, культурами та звичайно практика йоги під керівництвом досвідчених викладачів.

Від роботи, домашніх справ, постійного поспіху, серйозних розумових та психологічних навантажень легко втомитися, розтратити «порох». Діючи за звичкою, «на автоматі», ми втрачаємо свідомість, а іноді й інтерес до життя.

Щоденні практики йоги в красивих, багатих на історію і культуру місцях планети (так звані «місця сили»), поповнюють запаси душевної, психологічної та фізичної енергії, заряджають наш внутрішній акумулятор.

Добавити коментар

Залишити коментар